Bezpłatne Czwartki powracają.

Biuro coworkingowe Centroom powraca z Pierwszymi Bezpłatnymi Czwartkami w miesiącu. Akcja pozwala każdemu poczuć się tego dnia jak coworker i pracować w nowoczesnym biurze zupełnie za darmo. Masz swoje biuro? Nic nie szkodzi. Jeden dzień odmiany miejsca pracy pobudzi kreatywność i motywację. A być może dzięki temu nawiążesz ciekawe znajomości i odkryjesz nowe pokłady energii? Centroom zaprasza już 6 września.

 

 

W każdy pierwszy czwartek miesiąca – najbliższy już 6 września, biuro coworkingowe Centroom przy Sienkiewicza 9, zarządzane przez Białostocki Park Naukowo-Technologiczny, oferuje możliwość bezpłatnego testowania swojej przestrzeni.

 

Miejski cowork Centroom adresuje do wolnych strzelców, tzw. freelancerów, którzy mają dość samotnej pracy z domu czy kawiarni. W Centroom każdy pracuje nad własnym projektem, rozwijając swój biznes w otoczeniu inspirujących ludzi z różnych branż. Obok siebie siedzą więc programiści, graficy, fotografowie, architekci, tłumacze, handlowcy, szkoleniowcy, copywriterzy, blogerzy, marketingowcy itd. Można sobie wyobrazić, co z takiej różnorodności ma szansę się narodzić!

Coworking oznacza pracować razem, z naciskiem na aspekt współpracy. Biura coworkingowe są odpowiedzią na potrzeby nowoczesnych przedsiębiorców, którzy nie są przywiązani do konkretnego miejsca i mogą wybierać, skąd świadczą swoje usługi.  Dlatego dołączając do Centroom, można nie tylko zaprezentować szerszemu gronu swój biznes i zdobyć nowych klientów, ale także skorzystać z talentów ludzi pracujących przy sąsiednich biurkach. Jeżeli ktoś szuka zdolnego grafika czy specjalisty od marketingu internetowego, to jest duża szansa, że spotka go właśnie w biurze coworkingowym.

 

Wolni strzelcy potwierdzają, że zmiana trybu pracy z domowego na coworkingowy to wymierne korzyści: wzrost motywacji i świeżej energii do pracy i rozwijania biznesu, więcej klientów dzięki wzajemnej współpracy, nowe cenne znajomości, nie tylko biznesowe. Praca w Centroom to nieustający networking. Warto wyjść z domu i dać się poznać, zmienić styl życia. W biurach coworkingowych na całym świecie na co dzień rozwijają się obiecujące start-upy. W Białymstoku także warto z tego skorzystać.

 

W każdy pierwszy czwartek miesiąca można testować biuro coworkingowe Centroom bezpłatnie w godz. 8.00-16.00. Wystarczy po prostu przyjść. Nie ma ograniczeń wiekowych ani zawodowych. Warto dodać, że w przestrzeni coworkingowej Centroom oprócz biurka do pracy oraz sal spotkań z klientami, można uczestniczyć w organizowanych tu eventach, warsztatach, a także samemu zorganizować tego typu spotkanie.

 

Coworking zmienia życie – zobacz Centroom w krótkim filmie

O tym, że coworking zmienia życie, przekonują coworkerzy, którzy nakręcili o sobie filmik promujący taki wybór miejsca do pracy.

 

https://bit.ly/2LWSkue

 

 

 


Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/v2.2/?id=http%3A%2F%2Fwww.kobiecybialystok.pl%2Fbezplatne-czwartki-powracaja%2F): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /wp-content/themes/ideaweb/template-parts/social-media.php on line 14

Warning: file_get_contents(http://www.linkedin.com/countserv/count/share?url=http%3A%2F%2Fwww.kobiecybialystok.pl%2Fbezplatne-czwartki-powracaja%2F&format=json): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /wp-content/themes/ideaweb/template-parts/social-media.php on line 30

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.