Białystok – tu się dobrze mieszka

Miasto Białystok znalazło się w pierwszej piątce najnowszego rankingu Gazety Wyborczej. Oceniono w nim to, gdzie się najlepiej w Polsce mieszka.

 

 

Według rankingu „Gdzie Wam się dobrze mieszka” ankietowani – czytelnicy wyborcza.pl dobrze oceniają Białystok. Mieszkańcy mogli ocenić swoje samorządy i wskazać, czy są zadowoleni z władzy w swoim mieście. Białystok uplasował się na czwartym miejscu.

– To kolejne potwierdzenie, że nasza praca ma sens. Systematycznie, jako urząd, podejmujemy liczne działania wpływające na jakość życia mieszkańców. Kolejne inwestycje i udogodnienia sprawiają, że Białystok to atrakcyjne miejsce do pracy i życia. Mieszkańcy to widzą i dają temu wyraz między innymi w ankietach, rankingach – mówi prezydent Tadeusz Truskolaski.

Dzięki opiniom ankietowanych Białystok zdobył w sumie 130 punktów, liderzy zestawienia – 144. Na ostatnim miejscu uplasowały się Kielce, otrzymując 29 punktów.

 

autor: Kamila Bogacewicz

materiał prasowy UMB


Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/v2.2/?id=http%3A%2F%2Fwww.kobiecybialystok.pl%2Fbialystok-tu-sie-dobrze-mieszka%2F): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /wp-content/themes/ideaweb/template-parts/social-media.php on line 14

Warning: file_get_contents(http://www.linkedin.com/countserv/count/share?url=http%3A%2F%2Fwww.kobiecybialystok.pl%2Fbialystok-tu-sie-dobrze-mieszka%2F&format=json): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /wp-content/themes/ideaweb/template-parts/social-media.php on line 30

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.