Czerwcowe Kino Kobiet! #KONKURS

W tym tygodniu w sieci kin Helios odbędą się kolejne pokazy cyklu Kino Kobiet. Tym razem zobaczyć będzie można wyjątkowy film pt. „Oszustki”.

Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania zaproszenia na te wydarzenia!

Motyw czerwcowego wieczoru to czarne sukienki – tak jak bohaterki filmu na plakacie. Będzie to pierwszy warunek w konkursie.

Przed seansem możesz skorzystać z porad i usług kosmetycznych oferowanych przez partnerów wydarzenia. Od godz. 17.30 w holu każdego z kin Helios czekać będą stoiska z licznymi atrakcjami.

 

Seanse w terminach:

10.06. (poniedziałek) godz. 18.30 – Helios Galeria Alfa

12.06. (środa) godz. 18.30 – Helios Jurowiecka

13.06. (czwartek) godz. 18.30 – Helios Galeria Atrium Biała

Ceny biletów: 25,50 zł

 

O filmie „Oszustki” 

Opis filmu: W brawurowej komedii z udziałem Anne Hathaway („Interstellar”, „Praktykant”, „Diabeł ubiera się u Prady”), Rebel Wilson („Pitch Perfect”, „Druhny”) i Alexa Sharpa („Jak rozmawiać z dziewczynami na prywatkach”), młody milioner stanie się obiektem rywalizacji dwóch oszustek, zarabiających na życie wyłudzaniem pieniędzy od zamożnych mężczyzn.

KONKURS
Zgarnij od nas wejściówkę na Kino Kobiet: Jurowiecka, Biała.
Zapisz się do naszego newslettera i aktywuj subskrybcję a kolejno z tego samego adresu napisz do nas maila (konkurs@kobiecybialystok.pl), podaj nazwę kina, która Ci odpowiada oraz swoje imię i nazwisko.

Dodatkowo zachęcamy do polubienia naszego postu konkursowego na fejsbuku i napisania nam komentarza   Będzie nam bardzo miło jeśli oznaczysz swoich znajomych, którzy również chcieliby otrzymać wejściówkę na Kino Kobiet.

W tytule podaj hasło: Kino Kobiet – czerwiec!!!!
Wygrywają 4 prawidłowe zgłoszeń w kolejności: 2,4,6,8! Powodzenia!
Na zgłoszenia czekamy do 10.06.2019 godz. 12:00.

Wyniki ogłosimy 11.06. o 19:00!

Konkurs wyłącznie dla pań!