,,Dziki rozmaryn” Monika Rebizant-Siwiło #RECENZJA Czytelniczki

Książka ,,Dziki rozmaryn” Monika Rebizant-Siwiło, Wydawnictwo: Replika.

Początkowo książkę trudno mi się czytało, ponieważ jest kontynuacją serii „Wrzosowiska”. Jeśli zatem nie czytało się poprzedniej części, trudno jest się połapać o co w niej chodzi. Historie przedstawione są z punktu widzenia poszczególnych bohaterów, dzięki którym z czasem dowiadujemy się coraz więcej.

Można powiedzieć, że powieść ma trochę mroczny charakter, jedna z głównych bohaterek, Emilia zajmuje się bowiem czarami. Dużą część zajmuje historia Roztocza, gdzie rozgrywa się akcja. Niestety zakończenie nie jest takie jak bym oczekiwała, ponieważ żaden z wątków nie jest dokończony, odbędzie się to w następnej części książki.

Jeśli ktoś ma ochotę przeczytać ,,Dziki rozmaryn” to polecam zacząć od początku serii, a nie czytać tylko tę jedną. Ogólnie saga dosyć lekka do czytania, niewymagająca za dużo myślenia, dobra aby się odstresować.

Autorka recenzji: Agnieszka Zalewska


Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/v2.2/?id=http%3A%2F%2Fwww.kobiecybialystok.pl%2Fdziki-rozmaryn-monika-rebizant-siwilo-recenzja-czytelniczek%2F): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /wp-content/themes/ideaweb/template-parts/social-media.php on line 14