Ewa Chojnowska: Ranking najciekawszych miejsc na świecie

„Ewo, ty już chyba byłaś wszędzie! Gdzie ci się najbardziej podobało?” – takie pytanie Ewa Chojnowska słyszy najczęściej, dlatego postanowiła zebrać swoje podróżnicze doświadczenia i stworzyć autorski ranking „the best of”!

 

Zapraszamy na prezentację Ewy Chojnowskiej, w ramach 8. Festiwal Kultur i Podróży „Ciekawi Świata”, pt. „Szpilki w plecaku: Autorski ranking najciekawszych miejsc na świecie”.

Ewa spróbuje odpowiedzieć na pytania, które zadaje się jej najczęściej: „Ewo, ty już chyba byłaś wszędzie! Gdzie ci się najbardziej podobało? Gdzie najlepiej pojechać?”

Trudno znaleźć jedną odpowiedz. Postanowiła zatem zebrać swoje podróżnicze doświadczenia i stworzyć autorski ranking „the best of”.

Swoją klasyfikacje podzieliła na kilka kategorii:
– najlepsze jedzenie
– wspomnienia z dzieciństwa
– tam, gdzie odpoczywa
– miejsce najbardziej uduchowione
– bajeczne krajobrazy
oraz inne

Ewa Chojnowska – autorka bloga „Szpilki w plecaku”, pilot egzotycznych wycieczek zagranicznych. Najlepiej czuje się wśród prostych ludzi i dzikiej natury Afryki Równikowej: między Pigmejami plemienia Batwa w Ugandzie, Masajami w Kenii; na dramatycznie niebezpiecznym raftingu na Białym Nilu. Nie boi się wyzwań i przekraczania granic swojej wytrzymałości.
Szpilki w plecaku – Ewa Chojnowska-Lesiak

 

Data: 28.10.2018 w godz. 18:30 – 19:30

Miejsce:  Białostocki Ośrodek Kultury, ul. Legionowa 5, 15-281 Białystok

Wstęp: 10 zł, do kupienia w kasie Forum, kasie BOK/CLZ i na http://bilety.bok.bialystok.pl/


Warning: file_get_contents(http://www.linkedin.com/countserv/count/share?url=http%3A%2F%2Fwww.kobiecybialystok.pl%2Fewa-chojnowska-ranking-najciekawszych-miejsc-na-swiecie%2F&format=json): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /wp-content/themes/ideaweb/template-parts/social-media.php on line 30

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.