Filmowy Piknik Rodzinny – fotorelacja

Konkursy, pokazy iluzjonisty, gry i zabawy dla dzieci – na takie atrakcje można było się natknąć w niedzielę (2 sierpnia) na placu pod Teatrem Dramatycznym. A wszystko to w ramach Filmowego Pikniku Rodzinnego.

Od godziny 13:00 do późnego wieczora można było sprawdzić swoją wiedzę filmową, wygrać ciekawe nagrody i obejrzeć hity filmowe. Dobrze bawiły się nie tylko dzieci, które mogły zająć się pracami plastycznymi i brały udział w licznych konkursach, ale także dorośli, dla których także przygotowano atrakcje, m.in. quiz wiedzy filmowej.

Uczestnicy pikniku mogli też zrobić sobie zdjęcie w fotomacie i natychmiast otrzymać pamiątkową fotografię. Imprezę zwieńczyły pokazy filmowe – Kino pod gwiazdami. Dzieci mogły obejrzeć lubiane „Pingwiny z Madagaskaru”, zaś dla dorosłych organizatorzy zaproponowali seans z Bondem – film „Skyfall”.

Wszyscy, których zmęczyły filmowe zmagania i upał, mogli schłodzić się dzięki kurtynom wodnym pod Teatrem Dramatycznym. Zwłaszcza dzieci chętnie korzystały z takiej opcji.

Zachęcamy do obejrzenia naszej fotorelacji.