Goła baba w Filharmonii!!!

„Goła baba” to tytuł monodramu w wykonaniu znakomitej aktorki Joanny Szczepkowskiej. Spektakl zostanie zaprezentowany w piątek 5 grudnia o godz.19:00 w białostockiej Filharmonii przy ulicy Podleśnej 2 . Zostały już naprawdę ostatnie wolne miejsca!

„Monodram a raczej „monokomedia” napisana przez Joannę Szczepkowską grana jest od 1997 roku na scenach całej Polski, i w wielu innych krajach. Aktorka gra dwie zupełnie różne kobiety rywalizujące ze sobą jako artystki. Każda z nich rozumie swój zawód inaczej – jedna , idealistka, uprawia sztukę „nieskażoną”, czyli koncert gry na ciszy, wymagający specjalnego stanu ducha publiczności, druga to uosobienie szmiry i bezczelności a jej „sztuka” toprymitywne dowcipy i beznadziejny, pośpieszny streaptease. Obie nawiązują kontakt z publicznością, która nie może pozostać bierna. Spektakl dzieje się tu i teraz, publiczność jest istotnym bohaterem, przez co każde przedstawienie nabiera innego wymiaru. Niespodziewana pointa sztuki stawia widza przed pytaniem czy to z czego się zaśmiewał nie jest też ludzkim dramatem.”

Data: 5.12.2014, godz. 19:00

Miejsce: Filharmonia Podlaska, ul. Podleśna 2, Białystok

Wstęp:
bilet normalny: 35 zł
bilet ulgowy: 28 zł
bilet studencki: 20 zł
bilet szkolny: 15 zł
wejściówka normalna: 15 zł
wejściówka ulgowa: 10 zł


Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/v2.2/?id=http%3A%2F%2Fwww.kobiecybialystok.pl%2Fgola-baba-w-filharmonii%2F): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /wp-content/themes/ideaweb/template-parts/social-media.php on line 14