Jesień z Kinem Kobiet #KONKURS

Wybierz się na seans Kina Kobiet do Kina Helios. Podczas babskich wieczorów zobaczysz film „7 uczuć” w reż. Marka Koterskiego.  Nie może Cię tam zabraknąć!

Motyw wieczoru
Na październikowe seanse Kina Kobiet przyjdź z jesiennymi, leśnymi i parkowymi atrybutami. Czyli: bukietami z suszonych liści, naręczami jarzębiny, kieszeniami pełnymi żołędzi i kasztanów. Może – w myśl piosenki – na widowni znajdzie się też pani z liściem na głowie? Kto wie!

Atrakcja wieczoru
W związku z nastaniem jesieni przeglądamy też garderoby. Wyciągamy zapomniane swetry, rozglądamy się za nowym płaszczem. Warto też pomyśleć o tym, co nosimy pod spodem – czyli o bieliźnie. Iwona Misiewicz z Brabirds opowie o tym, jakie modele, materiały i kolory w związku z bielizną są teraz modne. Podpowie też jak prawidłowo dobrać biustonosz, aby nasze piersi były piękne i zdrowe.

Przed seansem możesz skorzystać z porad i usług kosmetycznych oferowanych przez partnerów wydarzenia. Od godz. 17.30 w holu każdego z kin Helios czekać będą stoiska z licznymi atrakcjami.

O FILMIE „7 uczuć”

Adaś Miauczyński powraca do czasów swojego dzieciństwa, kiedy – jak większość z nas – miał spory problem z nazywaniem towarzyszących mu wtedy emocji. Aby poprawić jakość swego dorosłego już życia, postanawia powrócić do tamtego nie do końca – jak się okazuje – beztroskiego okresu, by nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć. Ta ekstremalnie nieprzewidywalna podróż do przeszłości obfituje w szereg przezabawnych, wręcz komicznych sytuacji, ale niesie za sobą również moc wzruszeń i refleksji.

Seanse w terminach:

15.10. (poniedziałek) godz. 18.30 – Helios Galeria Alfa

17.10. (środa) godz. 18.30 – Helios Galeria Galeria Jurowiecka

18.10. (czwartek) godz. 18.30 – Helios Atrium Biała

Ceny biletów: 25 zł

KONKURS
Zgarnij od nas podwójną wejściówkę na Kino Kobiet: Alfa, Jurowiecka, Biała.
Zapisz się do naszego newslettera i aktywuj subskrybcję a kolejno z tego samego adresu napisz do nas maila (konkurs@kobiecybialystok.pl), podaj termin (taki jaki Ci odpowiada) oraz swoje imię i nazwisko.

Dodatkowo zachęcamy do polubienia naszego postu konkursowego na fejsbuku i napisania nam komentarza 🙂 Będzie nam bardzo miło jeśli oznaczysz swoich znajomych, którzy również chcieliby otrzymać wejściówkę na Kino Kobiet.

W tytule podaj hasło: Kino Kobiet – lipiec!
Wygrywa 6 pierwszych prawidłowych zgłoszeń! Powodzenia!
Na zgłoszenia czekamy do 13.10.2018 godz. 16:00.

Konkurs wyłącznie dla pań!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.