Kino Konesera z Julią Roberts! #KONKURS

Nawet u nas, na Podlasiu, miłośnicy światowego kina mają możliwość obejrzenia na dużym ekranie nagradzanych tytułów filmowych.

W najbliższą środę, 6 lutego, kolejna taka okazja. Zzobaczycie amerykańską produkcję z Julią Roberts w roli głównej pt. “Powrót Bena”. Seans odbędzie się w ramach cyklu Kino Konesera w kinie Helios Alfa o godzinie 18:30.

 

KINO KONESERA z Julią Roberts 

„Powrót Bena” 6 lutego g. 18.30 w Kinie Helios w Galerii Alfa

Kiedy Holly wraca do domu ze świątecznych zakupów, na schodach przed domem czeka na nią syn. Ma nadzieję, że chłopak, który opuścił ośrodek odwykowy jest „czysty” i uda się spokojnie spędzić święta. Najbliższe 24 godziny pokazują jednak, że życie tych dwojga to nie sielanka.

Film „Powrót Bena” będzie można zobaczyć 6 lutego o godz. 18.30 w ramach cyklu Kino Konesera w Kinie Helios w Galerii Alfa.

Kino Konesera to propozycja dla tych widzów, którzy lubią niebanalną fabułę, i tytuły które nie koniecznie osadzone są w kinowym mainstreamie. Wyświetlane historie mają poruszyć widza i wzbogacić go o nowe wartości i przeżycia

Filmy Kina Konesera to często dzieła uhonorowane licznymi nagrodami na festiwalach filmowych.

Rolę Julii Roberts I Lucasa Hedgesa krytycy filmowi już okrzyknęli jako brawurowe. Film zdobył też  nagrodę na 43. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto  w kategorii „Prezentacje Specjalne”.

Warto dodać, że reżyser filmu Peter Hedges odpowiada m.in. za takie filmy jak „Co gryzie Gilberta Grape’a” czy „Był sobie chłopiec”.

„Powrót Bena” – reż. Peter Hedges. Obsada: Julia Roberts, Lucas Hedges , Courtney B. Vance

Od lat: 15, Czas trwania: 103 min.

Opis filmu: Gdy Holly (Julia Roberts) wraca do domu ze świątecznych zakupów, zastaje na schodach nieoczekiwanego gościa – swojego syna Bena (Lucas Hedges), który nie powinien był opuszczać ośrodka odwykowego. Kochająca matka, mimo obaw, przyjmuje go z otwartymi ramionami. Ma nadzieję, że Ben jest „czysty” i będzie mogła cieszyć się Bożym Narodzeniem z nim i resztą rodziny. Okazuje się jednak, że wizyta Bena może sprowadzić poważne kłopoty. Podczas kolejnych 24 godzin, które mogą zmienić na zawsze ich życie, Holly zrobi wszystko, by uratować ukochane dziecko.

 

KONKURS

Do wygrania 2 pojedyncze zaproszenia na Kino Konesera w środę 6 lutego w Białymstoku

Otrzymają je osoby które spełnią łącznie poniższe warunki konkursowe:

a) prześlą nam wiadomość z tytułem: “Newsletter – KINO KONESERA- 6 lutego”

b) w treści podadzą imię  i nazwisko reżysera ww filmu a także napiszą dlaczego chcieliby wybrać się na ten seans.

Nagrodzimy dwie najciekawsze odpowiedzi!

Odpowiedzi ślijcie na: konkurs@kobiecybialystok.pl

Wyniki 5 lutego o godz. 21:00.