Kobiecy Białystok po warsztatach „Szkoły na widelcu”

18 października w Atuty Studio Kulinarne odbyły się warsztaty gotowania w ramach „Szkoły na widelcu”.

Jedna z nas miała ogromną przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Gotować uczył nas sam Grzegorz Łapanowski, któremu chcemy serdecznie podziękować za wspaniale spędzony czas i mnóstwo cennej wiedzy oraz świetnych kulinarnych doświadczeń!

Na warsztaty zaproszeni byli rodzice z dziećmi. Przygotowywaliśmy sałatki, curry, pstrąga i pudding chia. Wszystko z sezonowymi produktami – wyszło oczywiście pysznie!

Fundacja „Szkoła na widelcu” obrała sobie za cel kulinarną edukację dzieci i rodziców. W ramach swojej działalności Fundacja prowadzi warsztaty kulinarne, zajęcia dla dzieci i rodziców oraz dla pracowników stołówek szkolnych, a także programy kulinarne. Działają prężnie na rzecz poprawy jakości żywienia dzieci w szkołach i przedszkolach, uczą, jak jeść zdrowo, ale również smacznie.

Po wczorajszych warsztatach wiemy, że świetnie radzą sobie z wypełnianiem swojej misji! Bardzo dziękujemy!


Warning: file_get_contents(http://www.linkedin.com/countserv/count/share?url=http%3A%2F%2Fwww.kobiecybialystok.pl%2Fkobiecy-bialystok-po-warsztatach-szkoly-na-widelcu%2F&format=json): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /wp-content/themes/ideaweb/template-parts/social-media.php on line 30