Kolekcje Nova – drzwi o wielu twarzach

Kolekcja drzwi wewnętrznych Nova 3.2 marki CAL to produkty o nowoczesnym wzornictwie dostępne w wielu kolorach do wyboru. Dzięki temu łatwo wkomponować je zarówno we wnętrza urządzone w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym.

Drzwi z kolekcji Nova 3.2 wykonane są z czystego drewna dębowego, co z pewnością docenią miłośnicy wysokiej jakości materiałów wykończeniowych. To nowoczesny design o trwałości dorównującej najpiękniejszym, starym dębowym drzwiom jakie możemy podziwiać w klasycznych rezydencjach. Ponadto drewno dębowe daje im niezwykłą trwałość i wytrzymałość. Drzwi z kolekcji Nowa 3.2 przetrwają wiele lat i wiele pokoleń.

Drzwi wewnętrzne dębowe Kameduł z Kolekcji Nova 3.2 marki CAL wpasowują się w klasyczne aranżacje, gdzie cenione jest szczere drewno.

Drzwi, które pokochają się z nowoczesnym i klasycznym wnętrzem

Kolekcja drzwi zewnętrznych Nova 3.2 – https://www.drzwi-cal.pl/drzwi-wewnetrzne-kolekcje/nova-3-2/ marki CAL to kilka modeli, które można dowolnie rozbudowywać i modyfikować. Producent oferuje aż trzydzieści kolorów z palety standardowej z zachowaniem faktury słojów, a także dowolną barwę z palety RAL. To nieskończone możliwości aranżacyjne, tak cenione zwłaszcza przez miłośników nieszablonowych wnętrz. Firma CAL na swojej stronie udostępnia specjalny konfigurator online, z pomocą którego możecie sami zaprojektować swoje drzwi. Macie do wykorzystania nie tylko modele drzwi z kolekcji Nova 3.0, ale także wszystkie barwy oferowana w ramach kolekcji, a także przeszklenia, które mogą być wykonane z aż dziewięciu rodzajów szkła.

Ale to nie wszystko. Drzwi zewnętrzne z kolekcji Nova możecie zamówić w komplecie z ościeżnicą, która dostępna jest w wielu wariantach. To kolejna możliwość, dzięki której łatwo dopasujecie drzwi Nowa do wnętrz zaaranżowanych w sposób nowoczesny lub klasyczny. Do współczesnych pomieszczeń świetnie pasować będą drzwi Kameduł 26 z panelem górnym oraz ościeżnicą regulowaną lub wersja z listwą podstawową https://www.drzwi-cal.pl/drzwi-wewnetrzne/kamedul-26/. Z kolei urodę stylowych wnętrz w klasycznym stylu podkreślą drzwi Kameduł w komplecie z listwą ozdobną lub listwą retro oraz z koroną.

Drzwi specjalnego zastosowania

Właściciele mieszkań w kamieniach powinni zwrócić uwagę na kolekcję Nova 3.2 nie tylko z powodu jej uniwersalnego designu. Jej producent, firma CAL, oferuje bowiem swoje drzwi także w nietypowych rozmiarach – o szerokości od 70 do 100 cm i wysokości od 200 do 250 cm. Ponadto drzwi Nova 3.2 zamówione z dostawkami otwieranymi pozwolą zwiększyć szerokość co 1 cm od 125 do 195 cm. Takie rozwiązanie sprawdzi się w lokalach, gdzie problemem są niewymiarowe otwory drzwiowe lub w sytuacji, gdy każdy z nich ma inną szerokość lub wysokość.

Drzwi model Kameduł 30 z Kolekcji Nova 3.2 marki CAL w aranżacji nowoczesnego salonu.

To nie wszystko. Dla posiadaczy mieszkań, w których liczy się każdy centymetr firma CAL może wyprodukować drzwi z kolekcji Nova 3.2 w wersji z systemem przesuwnym lub przesuwno-obrotowym. W ramach systemu przesuwnego dostępne są dwa warianty – zewnątrzścienny oraz wewnętrzścienny. W drugim z nich, co warto mieć na uwadze, skrzydło chowa się wewnątrz ściany oszczędzając ogromne połacie powierzchni w mieszkaniu. Takie rozwiązania są nie tylko funkcjonalne, ale dodatkowo wyglądają niezwykle efektownie w nowoczesnych mieszkaniach oraz lokalach typu studio, gdzie ceni się otwarte powierzchnie i poukrywane elementy montażowe czy instalacje. Poznajcie więcej kolekcji drzwi na https://www.drzwi-cal.pl