Kurs samorozwoju umysłu

Umysł to nasze centrum dowodzenia i sterowania całym ciałem! Warto dbać o niego właściwie. Dlatego zapraszamy 17-18 listopada na kurs samorozwoju umysłu  – Silva Life System. Kurs poprowadzi, doświadczony trener metody – Marian Jeżewski.

Metoda Silvy jest systemem medytacji dynamicznej, w którym stan rozluźnienia (tzw “stan alfa”) wykorzystywany jest do rozwiązywania konkretnych problemów życia codziennego. To co wyróżnia Metodę Silvy spośród innych systemów rozwoju osobistego umysłu to fakt, iż od samego początku jej powstawania (rok 1944) opierała się ona na mocnych podstawach naukowych, których fundamentem jest odkrycie częstotliwości impulsów elektrycznych generowanych przez ludzki mózg.

Twórca metody – Jose Silva równolegle z wieloma innymi naukowcami badającymi ludzki mózg, odkrył, że głęboki relaks, koncentracja, procesy zdrowotne, wszelkie przejawy ludzkiej genialności oraz tzw. percepcja pozazmysłowa związane są z obniżoną częstotliwością mózgu – przede wszystkim częstotliwością alfa. Na bazie tego odkrycia Jose Silva opracował zbiór technik służących do praktycznego wykorzystania nieskończonych możliwości ludzkiego mózgu jakie otwierają się przed nami gdy nasz mózg pracuje na częstotliwościach niższych niż beta. Są to między innymi techniki głębokiej relaksacji, poprawy pamięci, zdrowego snu, budzenia się, pozbywania się bólu i nawyków, utrzymania lub poprawienia stanu zdrowia, techniki rozwijające zdolności twórcze aż po percepcję pozazmysłową.

Choć może się to wydawać nieprawdopodobne, większość wymienionych technik zadziwia swoją prostotą i łatwością z jaką można je opanować. Już w krótkim czasie po ukończeniu kursu ich wykorzystywanie w codziennym życiu staje się całkowicie naturalne.

Na kursie oprócz nauki stanu rozluźnienia i medytacji dynamicznej na seminarium nauczysz się: kontroli stresu, rozwiązywania problemów z użyciem zarówno logiki, jak i intuicji, usuwania bezsenności, zmęczenia; poprawisz pamięć; nauczysz się jak bezstresowo zdawać egzaminy, pozbyć się bólu głowy i migreny, kontrolować fizjologiczny ból w nagłych wypadkach lub przy porodzie, świadomie eliminować negatywne myśli, pozbywać się niechcianych nawyków i uzależnień takich jak: palenie papierosów, alkoholizm, narkotyki. Nauczysz się zmieniać ograniczające Cię przekonania oraz poznasz sposób utrzymanie młodości i witalności.

Jednym z najważniejszych elementów seminarium jest zdrowie. Nauczysz się jak wykorzystywać potęgę swojego umysłu, myśli i wyobraźni, aby utrzymać lub poprawić własne zdrowie (wizualizacje uzdrawiające) oraz pomóc wyzdrowieć tym, których kochasz.

 

Chcesz wiedzieć czego nauczysz się na kursie?
Zapoznaj się ze szczegółowym programem: http://silva.alpha.pl/kursy/silva-life-system/

DATA
17.11 2018 (sobota), godz. 09.00 – 19.00
18.11.2018 (niedziela), godz. 09.00 – ok. 19.00

 
MIEJSCE:
Instytut Pozytywnych Wibracji, Waryńskiego 6/6, 15-461 Białystok
CENNIK kursów 
Kurs 2 – dniowy:
590 zł – cena dla nowych uczestników SIlva Life. W przypadku dokonania przedpłaty całej kwoty do 15.11.cena wynosi 490 zł)
290 zł – cena dla absolwentów „starego” (obowiązującego do 2014 r) trzydniowego kursu podstawowego (w tym nowy dyplom i legitymacja oraz nowy podręcznik),
150 zł – dla osób powtarzających Silva Life System.
Rezerwacja miejsca obowiązkowa.

ZAPISY
Zapisywać się można mailowo silvabialystok@gmail.com