Kwiecień z Kinem Kobiet! #KONKURS

W nadchodzącym tygodniu w sieci kin Helios odbędą się kolejne pokazy cyklu Kino Kobiet. Tym razem zobaczyć będzie można film „Przemytnik”.

Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania podwójne zaproszenia na te wydarzenia!

 

Motyw wieczoru

W związku z rozpoczęcie wiosny, motywem przewodnim wieczoru będą kwiaty!   Zatem przejrzyj szafę i wybierz wszystko co ma kwiaty! Sukienki, spódnice w kwiaty! Bluzki w kwiaty! Ubierz się jak Pani Wiosna! Taki strój będzie przepustką do udziału w konkursie finałowym wieczoru.

Przed seansem możesz skorzystać z porad i usług kosmetycznych oferowanych przez partnerów wydarzenia. Od godz. 17.30 w holu każdego z kin Helios czekać będą stoiska z licznymi atrakcjami.

 

Seanse w terminach:

08.04. (poniedziałek) godz. 18.30 – Helios Galeria Alfa

10.04. (środa) godz. 18.30 – Helios Jurowiecka

11.04. (czwartek) godz. 18.30 – Helios Galeria Atrium Biała

Ceny biletów: 25,50 zł

 

KONKURS
Zgarnij od nas podwójną wejściówkę na Kino Kobiet: Alfa, Jurowiecka, Biała.
Zapisz się do naszego newslettera i aktywuj subskrybcję a kolejno z tego samego adresu napisz do nas maila (konkurs@kobiecybialystok.pl), podaj nazwę kina, która Ci odpowiada oraz swoje imię i nazwisko.

Dodatkowo zachęcamy do polubienia naszego postu konkursowego na fejsbuku i napisania nam komentarza   Będzie nam bardzo miło jeśli oznaczysz swoich znajomych, którzy również chcieliby otrzymać wejściówkę na Kino Kobiet.

W tytule podaj hasło: Kino Kobiet – kwiecień!
Wygrywa 6 prawidłowych zgłoszeń w kolejności: 2,4,6! Powodzenia!
Na zgłoszenia czekamy do 6.04.2019 godz. 12:00.

Wyniki ogłosimy w sobotę wieczorem!

Konkurs wyłącznie dla pań!