Lipcowe Kino Kobiet #KONKURS

Wybierz się na seans Kina Kobiet do Kina Helios. Podczas babskich wieczorów zobaczysz film „Pozycja obowiązkowa”.  Nie może Cię tam zabraknąć!

W lipcu obowiązują stylizacje plażowe: okulary przeciwsłoneczne, kapelusze słomkowe, dmuchane flamingi, klapki, luźne sukienki w wyraziste kolorach. Na sali kinowej mają królować wakacje i lato! Dzięki letniej stylizacji nie tylko będziesz się dobrze bawić, ale możesz także wygrać dodatkową nagrodę podczas konkursów.

Przed seansem możesz skorzystać z porad i usług kosmetycznych oferowanych przez partnerów wydarzenia. Od godz. 17.30 w holu każdego z kin Helios czekać będą stoiska z licznymi atrakcjami.

O FILMIE „Pozycja obowiązkowa

Cztery wieloletnie przyjaciółki raz w miesiącu spotykają się w stworzonym na własny użytek klubie czytelniczym. Niejedno już w życiu widziały, przeczytały i przeżyły, ale „Pięćdziesiąt twarzy Greya” okaże się w ich przypadku pozycją wyjątkowo inspirującą. Początkowo nieco onieśmielone, szybko dają się zauroczyć Christianowi Greyowi i jego zmysłowej pomysłowości. A ponieważ, jak wiadomo, życie jest krótkie, panie postanawiają nie tracić czasu i odkryć nowe twarze miłości. I choć z pewnością nie każdy facet to Grey, to niejednemu warto dać szansę…

Seanse w terminach:

16.07. (poniedziałek) godz. 18.30 – Helios Galeria Alfa

18.07. (środa) godz. 18.30 – Helios Galeria Galeria Jurowiecka

19.07. (czwartek) godz. 18.30 – Helios Atrium Biała 

Ceny biletów: 25 zł

KONKURS
Zgarnij od nas wejściówkę na Kino Kobiet: Alfa, Jurowiecka, Biała.

Zapisz się do naszego newslettera i aktywuj subskrybcję a kolejno z tego samego adresu napisz do nas maila (konkurs@kobiecybialystok.pl), podaj termin (taki jaki Ci odpowiada) oraz swoje imię i nazwisko.

Dodatkowo zachęcamy do polubienia naszego postu konkursowego na fejsbuku i napisania nam komentarza 🙂 Będzie nam bardzo miło jeśli oznaczysz swoich znajomych, którzy również chcieliby otrzymać wejściówkę na Kino Kobiet.

W tytule podaj hasło: Kino Kobiet – lipiec!

Wygrywa 6 pierwszych prawidłowych zgłoszeń! Powodzenia!

Na zgłoszenia czekamy do 6.07.2018 godz. 16:00.

Konkurs wyłącznie dla pań!