Listopad z Kinem Kobiet #KONKURS

Wybierz się na seans Kina Kobiet do Kina Helios. Podczas listopadowych babskich wieczorów zobaczysz film „Planeta singli 2″. Do zobaczenia!

Motyw wieczoru
W listopadzie (dokładnie 5 listopada) obchodzimy Dzień Postaci z Bajek! Pomyśl więc, by pójść tym tropem! Najlepsze przebieranki nagrodzimy fajnymi nagrodami! Tłumy Smurfetek, Reksiów i Gąsek Balbinek i innych bajkowych postaci mile widziane!

Przed seansem przedstawicielki Białostockiego Centrum Onkologii przypomną Paniom jak ważne jest dbanie o własne zdrowie i regularna profilaktyka zwłaszcza w przypadku raka piersi. Dowiemy się jak w prosty sposób takie podstawowe badanie piersi przeprowadzić w domu.

Przed seansem możesz skorzystać z porad i usług kosmetycznych oferowanych przez partnerów wydarzenia. Od godz. 17.30 w holu każdego z kin Helios czekać będą stoiska z licznymi atrakcjami.

 

Seanse w terminach:

07.11. (środa) godz. 18.30 – Helios Galeria Alfa

07.11. (środa)godz. 18.30 – Helios Galeria Galeria Jurowiecka

08.11. (czwartek) godz. 18.30 – Helios Atrium Biała

Ceny biletów: 25 zł

 

KONKURS
Zgarnij od nas pojedynczą wejściówkę na Kino Kobiet: Alfa, Jurowiecka, Biała.
Zapisz się do naszego newslettera i aktywuj subskrybcję a kolejno z tego samego adresu napisz do nas maila (konkurs@kobiecybialystok.pl), podaj nazwę kina, która Ci odpowiada oraz swoje imię i nazwisko.

Dodatkowo zachęcamy do polubienia naszego postu konkursowego na fejsbuku i napisania nam komentarza 🙂 Będzie nam bardzo miło jeśli oznaczysz swoich znajomych, którzy również chcieliby otrzymać wejściówkę na Kino Kobiet.

W tytule podaj hasło: Kino Kobiet – listopad!
Wygrywa 6 prawidłowych zgłoszeń w kolejności: 2,4,6,8,10,12! Powodzenia!
Na zgłoszenia czekamy do 05.11.2018 godz. 21:00.

Wyniki ogłosimy przed północą!

Konkurs wyłącznie dla pań!