Lotność myśli uplecionych – warsztat z Anną Wojtecką

Instytut Sztuka Kochania zaprasza na warsztat z Anną Wojtecką, która proponuje wspólne robienie tajemniczych motańców.

Artystka pisze o wydarzeniu i sobie następująco:

Zapraszam do wspólnego robienia kolorowych motańcow – otwieraczy dusz – które nazwałam Alma-Dusza. W trakcie warsztatów będziemy w nie wplątywać intencje, myśli, marzenia, ale te najgłębsze dla siebie, kolory, przedmioty – i tu zapraszam do przyniesienia może swojej ukochanej serwetki od cioci, babci, kamyków, koralików, które są dla was ważne, a może zapachnie wam koronką – każdy ciekawy element tkaniny Wam się przyda. Historia motańców sięga daleko w dusze szamanów, ale i podlaskich domów, kiedy to kobiety wplątywały w nie kamienie, patyki, wszystko, co miały w domu, zawieszały je na drzewach owocowych z intencją i prośbą o dorodne owoce.

Jestem scenografem, kobietą, która mocno wsłuchana jest w las i ziemię, blisko mi do ziół i tego co pierwotne. Zapraszam! Ciekawy to czas – wibrujący – warto jest zwerbalizować myśli i potrzeby i upleść je w kolorowy, cieszący oko motaniec, a to co stanie się później będzie dla was ale i dla mnie ciekawą podróżą. Zapewniam wszystkie materiały, ale te Wasze własne znane, dotknięte waszą dłonią dodatki będą idealnym dopełnieniem.

Brzmi magicznie, prawda? Nas bardzo zaintrygowało!

Kiedy i gdzie?

17 marca 2018 (sobota), godz. 14:oo

Sztuka Kochania Instytut Pozytywnych Wibracji, ul. Waryńskiego 6/6

Koszt warsztatu: 50 zł

Zapisy: Natasza – 883 666 271, atasze@tlen.pl

Informacje i zdjęcie: http://bit.ly/2p7plL2


Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/v2.2/?id=http%3A%2F%2Fwww.kobiecybialystok.pl%2Flotnosc-mysli-uplecionych-warsztat-z-anna-wojtecka%2F): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /kobiecybialystok/wp-content/themes/ideaweb/template-parts/social-media.php on line 14

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.