Lutowe Kino Kobiet na bis! #KONKURS

25 lutego (w Galerii Alfa), 27 lutego (Jurowiecka) oraz 28 lutego (Biała) o godzinie 18:30 odbędą się kolejne pokazy z cyklu Kino Kobiet. Tym razem zobaczyć będzie można film „Planeta singli 3”.

Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania podwójne zaproszenia na te wydarzenia!

 

Motyw wieczoru

W związku z filmowym ślubem Ani Kwiatkowskiej i Tomka Wilczyńskiego motywem przewodnim Kina Kobiet będzie biel.  Zatem przyjdź na seans w sukni ślubnej, białych spodniach, koszuli, białych włosach czy czapkach. Niech będzie bialutko na salach!

Przed seansem możesz skorzystać z porad i usług kosmetycznych oferowanych przez partnerów wydarzenia. Od godz. 17.30 w holu każdego z kin Helios czekać będą stoiska z licznymi atrakcjami.

 

Seanse w terminach:

25.02. (poniedziałek) godz. 18.30 – Helios Galeria Alfa

27.02. (środa) godz. 18.30 – Helios Jurowiecka

28.02. (czwartek) godz. 18.30 – Helios Galeria Atrium Biała

Ceny biletów: 25,50 zł

 

KONKURS
Zgarnij od nas podwójną wejściówkę na Kino Kobiet: Alfa, Jurowiecka, Biała.
Zapisz się do naszego newslettera i aktywuj subskrybcję a kolejno z tego samego adresu napisz do nas maila (konkurs@kobiecybialystok.pl), podaj nazwę kina, która Ci odpowiada oraz swoje imię i nazwisko.

Dodatkowo zachęcamy do polubienia naszego postu konkursowego na fejsbuku i napisania nam komentarza   Będzie nam bardzo miło jeśli oznaczysz swoich znajomych, którzy również chcieliby otrzymać wejściówkę na Kino Kobiet.

W tytule podaj hasło: Kino Kobiet – luty na bis!
Wygrywa 6 prawidłowych zgłoszeń w kolejności: 2,4,6! Powodzenia!
Na zgłoszenia czekamy do 23.02.2019 godz. 12:00.

Wyniki ogłosimy przed północą!

Konkurs wyłącznie dla pań!