Marzec z Kinem Kobiet! #KONKURS

18 marca(w Galerii Alfa), 20 marca (Jurowiecka) oraz 21 marca (Biała) o godzinie 18:30 odbędą się kolejne pokazy z cyklu Kino Kobiet. Tym razem zobaczyć będzie można film „Całe szczęście”.

Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania podwójne zaproszenia na te wydarzenia!

 

Motyw wieczoru

W związku z rozpoczęcie wiosny, motywem przewodnim wieczoru będzie zieleń!   Zatem przejrzyj szafę i wybierz wszystko co zielone, ubierz się jak Pani Wiosna! Taki strój będzie przepustką do udziału w konkursie finałowym wieczoru.

Przed seansem możesz skorzystać z porad i usług kosmetycznych oferowanych przez partnerów wydarzenia. Od godz. 17.30 w holu każdego z kin Helios czekać będą stoiska z licznymi atrakcjami.

 

O filmie „Całe szczęście” (reż. Tomasz Konecki)

„Całe szczęście” to pełna uroku i wakacyjnej energii historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach. W spokojne i uporządkowane życie Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski), niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska). Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie „sportowego trybu życia”. Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta…

 

Seanse w terminach:

18.03. (poniedziałek) godz. 18.30 – Helios Galeria Alfa

20.03. (środa) godz. 18.30 – Helios Jurowiecka

21.03. (czwartek) godz. 18.30 – Helios Galeria Atrium Biała

Ceny biletów: 25,50 zł

 

KONKURS
Zgarnij od nas podwójną wejściówkę na Kino Kobiet: Alfa, Jurowiecka, Biała.
Zapisz się do naszego newslettera i aktywuj subskrybcję a kolejno z tego samego adresu napisz do nas maila (konkurs@kobiecybialystok.pl), podaj nazwę kina, która Ci odpowiada oraz swoje imię i nazwisko.

Dodatkowo zachęcamy do polubienia naszego postu konkursowego na fejsbuku i napisania nam komentarza   Będzie nam bardzo miło jeśli oznaczysz swoich znajomych, którzy również chcieliby otrzymać wejściówkę na Kino Kobiet.

W tytule podaj hasło: Kino Kobiet – marzec!
Wygrywa 6 prawidłowych zgłoszeń w kolejności: 2,4,6! Powodzenia!
Na zgłoszenia czekamy do 16.03.2019 godz. 12:00.

Wyniki ogłosimy w sobotę wieczorem!

Konkurs wyłącznie dla pań!