Mężczyźni w życiu Kobiety czyli… Bozia mi go zesłała czy diabli go nadali?!

Wykład otwarty z psychologii związków.

W najbliższy piątek, 10 października o godzinie 18-tej zapraszamy do siedziby Przedszkola Samorządowego nr 12 na wykład otwarty z psychologii związków.

To obojętne z kim się zwiążesz i na jak długo. I tak spotkasz w tym związku samego siebie! Ta druga osoba jest zawsze lustrem, w którym możesz zobaczyć własne, niespełnione potrzeby, zdolność do miłości, blokady i rany, własną życiową energię, a przede wszystkim – Twoje rozdarcie między tęsknotami i lękami. Aby wzlecieć ponad złudne ograniczenia trzeba otworzyć się na siebie i poznać swoje wnętrze.

Spotkanie jest integralną częścią i wprowadzeniem do weekendowych warsztatów z psychologii zwiazków „NA DOBRE I NA ZŁE czyli… co tak naprawde wiaze mnie z moim partnerem?”

Wykład z psychologii związków jest skierowany do wszystkich, których interesuje poznanie praw rządzących naszymi związkami (również i stanem samotności) oraz możliwością ich przemiany lub poprawy. Spotkanie jest dla tych, którym leży na sercu poprawa lub wzmocnienie więzi partnerskich, odejście od związków toksycznych lub stanu samotności, rozpoczęcie satysfakcjonujących relacji i rozwój własnej świadomości emocjonalnej. 

Wykład poprowadzi Tomasz Piotr Borewicz – antropolog, historyk i miłośnik kultur pierwotnych, doktorant filozofii Uniwersytetu Wrocławskiego. Zainspirowany naturą, zajmuję się psychologią zorientowaną na proces, magią, szamanizmem i rekonstrukcją wierzeń dawnych Słowian. Obecnie pisze doktorat o wierzeniach magicznych ludów wyspy Sulawesi.

To doskonały gawędziarz, który swoją pasją badacza tradycji starożytnych ludów pierwotnych, potrafi zarazić niejednego słuchacza. Sam o Sobie mawia: „…miłośnik baśni, strzelania z łuku i słowiańskiego zalegiwania”

 

Data: 10.10.2014 r., godz. 18:00 – 20:00

Miejsce: Przedszkole Samorządowe Nr 12 „Tęczowe” w Białymstoku, ul. Podleśna 3A

Wstęp: dowolna składka na salę

Dodatkowe informacje: 506 236 545