Odmładzanie i modelowanie twarzy – o czym warto wiedzieć.

Pragniemy przegonić czas, chcemy być piękni i młodzi. Codziennie ćwiczenia, zdrowa dieta, zabiegi pielęgnacyjne – nie możemy z nich zrezygnować, ponieważ walczymy o lepszą przyszłość. Brzmi podniośle? Tylko przez chwilę, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, iż robimy to w rozsądnym celu. Odmładzanie kreowane „z głową” jest zdrowe, wręcz potrzebne. Dzięki temu jesteśmy w stanie osiągnąć więcej, rozwijać się, dbać o naszą rodzinę, pracę oraz spełniać swoje marzenia.

Na czasie jest szczególnie odmładzanie i modelowanie twarzy. Na pielęgnacyjnym piedestale dumnie wdzięczą się przede wszystkim zabiegi wolumetryczne – w roli głównej występuje kwas hialuronowy. To właśnie ten aspekt zyskał na popularności. Odejście od skalpela, skutecznie przyciągnęło osoby, które po prostu bały się jego ingerencji.

Na czym polega wolumetria twarzy?

Zastanawiasz się, jakie efekty osiągniesz, decydując się na wolumetrię twarzy? Przede wszystkim zabieg ten przywraca gęstość oraz zwiększa objętość skóry. Cera przez to staje się pełniejsza, promienieje, jest odświeżona, prezentuje młodzieńczy blask. Co więcej, wolumetria podnosi owal twarzy, a nawet koryguje wcześniej nielubiany kształt nosa. Stosowany w tym zabiegu kwas hialuronowy, zapewnia również wypełnienie ust oraz modelowanie kości policzkowych. Ten składnik pełni rolę wypełniacza – poprzez zwiększanie objętości tkanek miękkich, fantastycznie wpływa na ubytki powstałe w tkance tłuszczowej.

Dlaczego warto się odmładzać?

Z upływającym czasem nasza skóra traci swoją młodzieńczą elastyczność i jędrność. Miejscami powstają szpecące zwiotczenia, które ciężko zaakceptować. Zmiany zachodzące na twarzy, wpływają na jej kontur – nieistniejące uwypuklenia przy kościach policzkowych, zmarszczki w okolicach oczu sprawiają, że tracimy naszą pewność siebie, tym samym wycofując się, chociażby z wcześniej wielce angażującego życia towarzyskiego.

Wolumetria twarzy skutecznie zapobiega wszelkim, niepożądanym zmianom. Każdy z nas pragnie zatrzymać czas w miejscu. Nic więc dziwnego, że zabieg, który pozwala wyrównać kontur twarzy, wypełnić zapadnięte policzki, poprawić objętość skóry, przyciąga kolejnych zwolenników. Zastanawiasz się, gdzie wykonać tego typu zabieg pielęgnacyjny? Polecamy odwiedzić stronę moment.pl i zarezerwować wizytę online u najlepszych specjalistów!

Pamiętaj jednak, że zwalczanie ubytków wywołanych czasem w twarzy to nie wszystko. Postaw również na  4 zabiegi, z którymi zadbasz o piękne ciało na lato .


Warning: file_get_contents(http://www.linkedin.com/countserv/count/share?url=http%3A%2F%2Fwww.kobiecybialystok.pl%2Fodmladzanie-i-modelowanie-twarzy-o-czym-warto-wiedziec%2F&format=json): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /wp-content/themes/ideaweb/template-parts/social-media.php on line 30

Komentarz

  • ~Karo 30 października 2018, 16:45

    Fajnie wiedzieć o serwisie! W końcu! W jednym moemencie umówię się do fryzjerki i kosmetyczki 🙂 W końcu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.