Oscarowe poniedziałki w kinach Helios #KONKURS

„Narodziny Gwiazdy” – Lady Gaga i Bradley Cooper razem na ekranie już w najbliższy poniedziałek (11 marca) w kinach Helios.

 

W marcu zapraszamy miłośników dobrego kina do Sieci Kin Helios w Białymstoku. W każdy poniedziałek odbywać się będą projekcje filmów nominowanych do Oscara. 11 marca zapraszamy na „Narodziny gwiazdy”.

Pokazy odbywają się w ramach Kina Konesera w trzech białostockich Kinach Helios. Kino Konesera to propozycja dla tych widzów, którzy lubią niebanalną fabułę, i tytuły które nie koniecznie osadzone są w kinowym mainstreamie.

W poniedziałek zobaczycie„Narodziny gwiazdy” film, który otrzymał Oscara w kategorii najlepszy utwór za piosenkę – „Shallow”, śpiewają ją wspólnie Lady Gaga i Bradley Cooper.

Film  będzie można zobaczyć 11 marca o godz. 18.30 w Kinie Helios w Galerii Alfa, Kinie Helios Galerii Atrium Biała oraz Kinie Helios Galerii Jurowiecka.

Kolejne planowane seanse to:

18 marca „MIRAI” – tylko Kino Helios Galeria Atrium Biała i Kino Helios Galeria Jurowiecka

25 marca „FAWORYTA”

„Narodziny gwiazdy”  – od lat: 15, czas trwania: 135min.

Opis filmu: Cooper wciela się w rolę Jacksona Maine’a, gwiazdora muzyki country, którego kariera chyli się ku upadkowi, kiedy odkrywa utalentowaną, nieznaną nikomu piosenkarkę Ally (w tej roli Lady Gaga). Kiedy między tą dwójką wybucha płomienny romans, Jack nakłania Ally do wyjścia z cienia i pomaga jej osiągnąć sławę. Jednak gdy kariera Ally w szybkim tempie przyćmiewa dokonania Jacka, jest mu coraz trudniej poradzić sobie z własną gasnącą gwiazdą.

KONKURS

Do wygrania trzy podwójne zaproszenia na Oscarowy seans „Narodziny gwiazdy” 11 marca.

Otrzymają je osoby które spełnią łącznie poniższe warunki konkursowe:

a) prześlą nam wiadomość z tytułem: “Newsletter – Oscarowe poniedziałki- 11 marca”

b) w treści podadzą imię  i nazwisko reżysera ww filmu a także napiszą dlaczego chcieliby wybrać się na ten seans.

Nagrodzimy 3 najciekawsze odpowiedzi!

Podajcie też nazwę kina, które najbardziej Wam pasuje.

Odpowiedzi ślijcie na: redakcja@kobiecybialystok.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.