Ostatni będą pierwszymi, czyli wiosenna promocja na nauki pływania

Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na zajęcia nauki i doskonalenia pływania – także dla początkujących. Pływalnia Rodzinna rekrutuje nowych pływaków do dotychczasowych grup, Pływalnia Sportowa otwiera nową grupę początkującą dla  dorosłych. Uczestnicy ostatnich przed wakacjami zajęć na miejskich pływalniach zyskają pierwszeństwo przy zapisach na nowy rok szkolny.

Na białostockich pływalniach trwają kursy nauk i doskonalenia pływania, które są kontynuacją zajęć rozpoczętych jesienią 2018 r. Podobnie jak w ubiegłym roku przygotowano ułatwienie dla osób, które wiosną dopiszą się na zajęcia na basenie. Ci, którzy będą uczestniczyli w ostatnim w tym roku szkolnym cyklu, zyskają pierwszeństwo przy zapisach na nauki pływania w nowym – 2019/2020. To rozwiązanie zdecydowanie zwiększa możliwość zapewnienia sobie miejsca w grupie szkoleniowej od jesieni. Na początku każdego roku szkolnego zainteresowanie zajęciami na miejskich basenach jest zdecydowanie największe i wtedy w grupach brakuje miejsc. 

Na nowych klientów czeka Pływania Rodzinna przy ul. Stromej 1. Dzieci i dorośli mogą zapisać się  na zajęcia doskonalenia pływania w dotychczasowych grupach na brodziku i dużym basenie.  Zapisy przyjmowane są w kasie pływalni przy ul. Stromej 1a do 21 marca 2019 roku. Pierwsze zajęcia ostatniego cyklu w roku szkolnym 2018/2019 rozpoczną się 23 marca 2019 roku.

Wolnymi miejscami w grupach dysponuje także Pływalnia Sportowa przy ul. Włókienniczej 4. Tu na dużym basenie otwiera się nowa grupa dla dorosłych na poziomie początkującym. Te zajęcia będą się odbywały w soboty i niedziele w godz. 14:45-15:30. Rozpoczynają się w sobotę, 16 marca. Zapisy do wszystkich grup przyjmowane są w kasie pływalni przy ul. Włókienniczej 4. 

Pływalnia Kameralna przy ul. Mazowieckiej 39c na nowych klientów będzie czekała od 2 kwietnia 2019 roku. Tu pierwsze zajęcia ostatniego cyklu rozpoczną się 12 kwietnia.

Nauki pływania organizowane przez BOSiR są skierowane do dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Grupy są zróżnicowane nie tylko ze względu na wiek, ale również na umiejętności pływackie. Zapisać się na zajęcia można niemal przez cały rok, jeśli tylko jest miejsce w wybranej grupie (najtrudniej przed wrześniem). Z promocji, która daje pierwszeństwo w zapisach na nowy rok szkolny nie mogą skorzystać osoby, które otrzymają zwrot kosztów z tytułu niewykorzystania zajęć w przebiegu ostatniego cyklu zajęć.

Na stronie www.miejskoaktywni.pl  znajdują się szczegółowe informacje dotyczące nauk pływania, m.in. harmonogramy zajęć, ceny kursów. Szczegółowe informacje można uzyskać dzwoniąc do kas pływalni:

  • Pływalnia Sportowa nr tel. 85 652 69 87 i 85 665 28 72,
  • Pływalnia Kameralna nr tel. 85 742 17 07,
  • Pływalnia Rodzinna nr tel. 85 662 87 03.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.