Ostatnie w tym roku Kino Kobiet

Ostatnie Kino Kobiet odbędzie się 11 (Helios Alfa) i 12 grudnia (Helios Biała oraz Jurowiecka) w kinach Helios. Weź dech od świątecznej gorączki i wybierz się na to babskie wydarzenie.

Zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem wyświetlony zostanie film „Zawsze jest czas na miłość”.

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na naszym babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.

MOTYW WIECZORU:
W związku z filmem z Diane Keaton, która nie stroni od „gajerka”, motywem przewodnim grudniowego seansu będzie garnitur. To jest ten moment, kiedy powinniście poszperać w szafie swojego męża, partnera, chłopaka czy brata. Liczymy na pomysłowe, garniturowe kreacje.

KONKURS ŚWIĄTECZNY
Z myślą o Was przygotowano konkurs Świąteczny. Do wygrania wyciskarka B600 Kuvings.

Przed seansem od godz. 17.30 w holu kina, możesz skorzystać z porad i usług Partnerów wydarzenia.

 

Ceny biletów: 23 zł/os; 20 zł – przy zakupie min. 15 biletów

KONKURS
Zgarnij od nas wejściówkę na Kino Kobiet: Alfa, Biała oraz Jurowiecka.

Zapisz się do naszego newslettera i aktywuj subskrybcję a kolejno z tego samego adresu napisz do nas maila (konkurs@kobiecybialystok.pl), podaj nazwę kina (taką jaka Ci odpowiada) oraz swoje imię i nazwisko.

W tytule podaj hasło: Kino Kobiet – grudzień!

Wygrywa 12 pierwszych prawidłowych zgłoszeń! Powodzenia!

Konkurs wyłącznie dla pań!