Rodzinny poranek z bajką w La Foresta

To już trzecie spotkanie z książką w kawiarni La Foresta! Rodzinne czytanie cieszy się powodzeniem, dlatego polecamy to wydarzenie.

Tym razem uczestnicy „Czytankowa” udadzą się w świat elektroniki, ale nie myślcie, że to tylko dla chłopców. Dziewczynki na pewno z czytania też wyjdą zadowolone.

Edyta Poskrobko, prowadząca spotkanie bajarka z „Galeonów Baśni” w następujący sposób zachęca do przyjścia: Poznamy historię psa, który żywił się słońcem! I wiecie co? Dzisiaj to żadna rewelacja, prawda? A ja właśnie uświadomiłam sobie, że wtedy, kiedy wydawana była ta książeczka, czyli w roku 1973, to nie było takie zwyczajne. I to jest takie cudowne w literaturze! Jakby była motorem napędowym rzeczywistości. Coś, co się wydawało kiedyś nieprawdopodobne, dzisiaj jest zwyczajne. Ja odbierałam tę książkę jako kompletnie bajkową, a jak będą ją dzisiaj odbierać nasze pociechy znające baterie słoneczne?

Też jesteśmy ciekawi!

Można się o tym przekonać już w sobotę, 28 kwietnia 2018 o godzinie 10:00 w Restauracji La Foresta przy ulicy Sybiraków 4, lok. 8.

Wstęp wolny!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.