Spotkanie autorskie z Katarzyną Drogą

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Katarzyną Drogą, redaktor naczelną magazynu SENS, autorką bestsellerowych powieści: „Pokolenia. Wiek deszczu, wiek słońca” oraz „Pokolenia. Powrót do domu”.

To bliskie spotkanie z Autorką odbędzie się 14 kwietnia o godz. 17:00 q Domu Książki przy ul. Liniarskiego 5.  Wiosenne, niespieszne popołudnie w doborowym towarzystwie, wśród książek i opowieści o bohaterach tej niezwykłej sagi. W tym dniu każdy z nas znajdzie się choćby przez chwilę nad rozlewiskami Narwi, przeniesie się do czasów PRL-u, rozkocha w bohaterach kolejnego tomu „Pokoleń”.

Przez tę piękną podróż przeprowadzą nas Katarzyna Droga i Justyna Sawczuk, dziennikarka TVP Białystok.

Będzie możliwość kupna książki, wzięcia autografu i porozmawiania:) Do zobaczenia…

Kilka słów o książce:

Pokolenia. Powrót do domu to opowieść inspirowana losami rodziny autorki. Wielka historia przeplata się z małymi ludzkimi sprawami, przekazy rodzinne obrastają w legendę… Dynamiczne pełne życia postaci, barwny język, dramaty i radości codziennego dnia, namiętności i zdrady tworzą sagę rodzinną, w której czytelnik odnajdzie bliskie swemu sercu emocje i historie.


Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/v2.2/?id=http%3A%2F%2Fwww.kobiecybialystok.pl%2Fspotkanie-autorskie-z-katarzyna-droga%2F): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /wp-content/themes/ideaweb/template-parts/social-media.php on line 14