Uczniowie zagrają z Czesławem Mozilem

Osiemdziesięcioro uczniów i uczennic Domu Kultury „Śródmieście” zagra i zaśpiewa razem z Czesławem Mozilem podczas koncertu w Białymstoku. Dziś (22 stycznia) o projekcie “Czesław Mozil i Grajkowie Przyszłości” opowiedział jego pomysłodawca.

Czesław Mozil i Grajkowie Przyszłości” to projekt, w którym dzieci ze szkół muzycznych z całego kraju, akompaniują muzykowi. Akcja ma na celu zaprezentowanie młodych, utalentowanych ludzi, którzy wybrali – często niełatwą – drogę muzykowania. Celem projektu jest zaangażowanie uczniów w twórczy proces muzyczny, który daje szansę dzieciom wykonania utworów z udziałem profesjonalnych muzyków. Projekt w Białymstoku jest realizowany po raz pierwszy. W innych miastach został ciepło przyjęty przez dzieci, rodziców i opiekunów muzycznych.

Koncert w ramach projektu “Czesław Mozil i Grajkowie Przyszłości” odbędzie się 26 stycznia o godz. 16.00 w Sali Kameralnej Opery i Filharmonii Podlaskiej przy ul. Odeskiej 1. Uczniowie Domu Kultury „Śródmieście” w Białymstoku razem z Czesławem Mozilem zagrają i zaśpiewają piosenki z płyty pt. „Kiedyś to były święta”.

Eliza Bilewicz-Roszkowska (UMB)


Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/v2.2/?id=http%3A%2F%2Fwww.kobiecybialystok.pl%2Fuczniowie-zagraja-z-czeslawem-mozilem%2F): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /wp-content/themes/ideaweb/template-parts/social-media.php on line 14

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.