Warsztat AcroYogi

AcroYoga to nowatorska forma praktyki, która jest doskonałym i ekscytującym sposobem na poznanie swoich możliwości, przełamanie barier, a także nauką wzajemnego zaufania. 

 

Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich, niezależnie od wieku i sprawności fizycznej.

Termin i miejsce: 6-7 lutego, Mukti Joga, Berlinga 14B, Białystok

Najbardziej niezwykły w AcroYodze jest kontakt z drugą osobą i budowanie z nią silnej relacji – podczas praktyki nie tylko doświadczamy wyjątkowej bliskości z drugą osoba, ale także uczy się wzajemnego zaufania.

Ćwiczenie AcroYogi wyzwala pozytywne emocje, otwiera nasze serca i umysły na innych. Jest także szansą na poznanie wspaniałych ludzi, dzielących podobne pasje. Poza tym doskonale wzmacnia ciało, w szczególności mięśnie utrzymujące prawidłową postawę. Działa nadzwyczaj odprężająco i pozwala na fizyczne uwolnienie napięć, w szczególności kręgosłupa. Wystarczy trochę zaangażowania i chęci, a efekty ćwiczeń będą zauważalne już po kilku tygodniach.

Możesz przyjść z partnerem, jeśli czujesz się bardziej komfortowo pracując ze znajomą osobą. Na warsztacie znajdziesz mnóstwo ludzi do wspólnej praktyki, zarówno podczas zajęć jak i do doskonalenia swoich umiejętności w przyszłości.

Trenujemy boso na macie do yogi, w matowym (nieśliskim) sportowym stroju, w miarę przylegającym.

Plan warsztatu:

6.02.2016 (Sobota)
10:30 – 13:00 FUNdamentals czyli dla zaczynających swoją praktykę z uśmiechem budujemy acroyogowe fundamenty! (dla już ćwiczących kalibracje odchodzimy od starych przyzwyczajeń i włączamy kreatywność).
15:00 – 16:30 Stanie na rękach dla ludzi zupełnie początkujących jak i tych, którzy mają już próby stania na rękach w przestrzeni za sobą i szukają inspiracji, korekt i sposobów by je udoskonalić i urozmaicić.
17:00 – 19:00(30) Sesja masażu tajskiego.

7.02.2016 (Niedziela)
11:00 – 13:30 Nastawiamy pranie – Że co?! 😉 Zaczynamy łączyć AcroYogowe pozycje i pływać w nich coraz płynniej i płynniej, by nauczyć się łączyć je w jedną pętlę, czyli AcroYogowe Washing Machines!
15:30 – 18:00 Balans – Szukamy balansu w sobie i w kontakcie z innymi, a gdy go znajdziemy, to obracamy nasz świat do góry nogam! tworząc z naszych ciał inspirujące rzeźby.

Każdy z uczestników może wziąć udział w dowolnych częściach warsztatu jak i w całości.

Koszt 
> zaliczka (bezzwrotna) 50zł <
do 1.02.2016r. / po tym terminie:

Pełen warsztat
– 210zł / 240zł

Jeden dzień
– 140zł / 160zł

Jeden blok
– stanie na rękach (1,5h) 30zł / 40zł
– pozostałe (2,5h) 60zł / 70zł

Zapisy i kontakt
Edyta Grądzka, 517 299 935

Warsztat odbędzie się, gdy zbierze się przynajmniej 10 osób (= 10 wpłaconych zaliczek na tydzień przed terminem Warsztatu).