Warsztaty „Budowanie relacji z nastolatkiem”

Centrum Aktywności Wielopokoleniowej Stowarzyszenia KLANZA zaprasza rodziców zainteresowanych tematem „Budowania relacji z nastolatkiem” na dwugodzinne warsztaty w Klubie Rodzica.

Warsztaty odbędą się 16 kwietnia (poniedziałek) o godzinie 17:00 w Sali Klubowej, ul. Witosa 15 B, II piętro.

Wstęp wolny!

Będzie to spotkanie edukacyjne w ramach Klubu Rodzica działającego przy Centrum Aktywności Wielopokoleniowej – Pracowni Działań Kulturalnych prowadzonego przez KLANZĘ.

Na cyklicznych comiesięcznych spotkaniach toczą się rozmowy z rodzicami na tematy ich interesujące. Najbliższy temat zgłoszony przez rodziców to właśnie „Budowanie relacji z nastolatkami”.

Zajęcia będą prowadzone przez Małgorzatę Borowską – trenerkę i superwizorkę KLANZY, socjoterapeutkę, terapeutkę i przede wszystkim matkę 4 dzieci – już dorosłych.

Założeniem Klubu jest, oprócz elementów edukacyjnych, także wymiana doświadczeń między rodzicami. Grupa jest otwarta – zaproszeni są wszyscy rodzice zainteresowanych tematem.


Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/v2.2/?id=http%3A%2F%2Fwww.kobiecybialystok.pl%2Fwarsztaty-budowanie-relacji-z-nastolatkiem%2F): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /wp-content/themes/ideaweb/template-parts/social-media.php on line 14

Warning: file_get_contents(http://www.linkedin.com/countserv/count/share?url=http%3A%2F%2Fwww.kobiecybialystok.pl%2Fwarsztaty-budowanie-relacji-z-nastolatkiem%2F&format=json): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /wp-content/themes/ideaweb/template-parts/social-media.php on line 30