Wieczór Autorski z Renatą Wroną

1 marca w Kawiarni Akcent odbędzie się wieczór autorski z Renatą Wroną – coachem, trenerką rozwoju osobistego, PR managerką oraz autorką książki „Szczęśliwa kobieta – rozwój, kariera, miłość”. Spotkanie objęte jest Patronatem medialnym Kobiecego Białegostoku.


Rozmowę z autorką poprowadzi Agnieszka Bezubik – właścicielka Podlaskiego Centrum Coachingu i wierna fanka autorki. Na miejscu będzie można kupić książkę i otrzymać autograf autorki.

„Szczęśliwa kobieta – rozwój, kariera, miłość”, autorstwa Renaty Wrony to książka dla kobiet, które chcą realizować swoje marzenia. To  nie jest jednak zwykły poradnik, to wiedza i doświadczenie coacha i trenera rozwoju osobistego podane w sposób zrozumiały dla każdej kobiety. Efekt? Mieszanka…piorunująco skuteczna!

Autorka nie wymaga od czytelniczek znajomości psychologii, technik treningowych oraz specjalnych trików. Przekonuje, że jedyne, co jest konieczne, by zacząć żyć w zgodzie ze sobą, to chęć i postanowienie, że chcemy być szczęśliwe, zajrzenie głęboko w siebie, w marzenia, ustalenie celów i konsekwentne dążenie do ich osiągnięcia. Samoświadomość i mądre relacje z otoczeniem potrafią uzdrawiać, a ograniczenia są tylko w naszej głowie. Właśnie o tym jest ta książka.

Prowadząc sesje coachingowe, spotykam wiele mądrych, pięknych kobiet, które żyją w świecie wymyślonym przez kogoś innego, robią rzeczy na które nie mają ochoty, nie czują się szczęśliwe, ale boją się zmiany. Pragnę umocnić kobiety w przekonaniu, że warto marzyć i spełniać swoje marzenia. To naprawdę jest możliwe! Dlatego właśnie powstała ta książka. Chciałabym być dla czytelniczki towarzyszką podróży w drodze do zmiany: zmiany – takiej jaką ona sama sobie wybierze. – mówi Renata Wrona, autorka książki.

Recenzje książki:

Nigdy nie jest za późno, aby zmienić swoje życie na lepsze. Nigdy nie jest za późno aby zacząć być nareszcie szczęśliwą. Ta książka może stać się dla Ciebie przewodnikiem, dać Ci odpowiedzi na trudne pytania i poprowadzić przez krętą drogę życia. Polecam.” – Ilona Felicjańska.

Chcesz dokonać zmian? Ten poradnik bardzo Ci w tym pomoże. Renata Wrona bierze Cię za rękę i prowadzi przez proste, przyjaźnie napisane ćwiczenia. Jeśli naprawdę się w nie zaangażujesz, masz szansę urosnąć w sobie i stać się kobietą szczęśliwą, zintegrowaną w różnych ważnych aspektach życia.” – Iwona Kubiak – coach, mentor, wykładowca Collegium Civitas.

Więcej informacji na temat książki na stronie: http://renatawrona.pl/ksiazka

 

Data: 1.03.2016 r. godz. 17:00 – 19:00

Miejsce: Kawiarnia Akcent, Rynek Kościuszki 17, Białystok

Wstęp wolny