5 elementów niezbędnych w projekcie każdej garderoby

Garderoba, co prawda, nie jest obowiązkowym, ale na pewno bardzo przydatnym elementem wyposażenia sypialni. Pozwala ona na ukrycie nie tylko ubrań i obuwia, lecz także innych przedmiotów, które nie są potrzebne w danym momencie. Jakie akcesoria meblowe warto zastosować w garderobie?

Kosz na bieliznę

Dobrym pomysłem może być wyposażenie garderoby w wysuwany, metalowy kosz pozwalający na umieszczenie dosyć dużej ilości odzieży i jej sprawne uporządkowanie. W takich miejscach można przechowywać bieliznę, lecz także koszule, bluzki, a nawet buty. Wszystko zależy od tego, jak zaaranżujesz przestrzeń.

Wieszak na spodnie

Borykasz się z problemem gniecenia świeżo wyprasowanych spodni po złożeniu ich w kostkę? Jeśli tak, wieszak umieszczony w garderobie będzie doskonałym rozwiązaniem. Pozwala on na sprawne posegregowanie spodni bez ich gniecenia. Produkty tego typu znajdziesz na stronach takich, jak https://www.gtv.com.pl/pl/produkty/polecane/garderoba-smart.

Szuflada na buty

Ciekawym rozwiązaniem jest także osobna szuflada na buty pozwalająca na odseparowanie każdej pary, jednocześnie zapewniając do niej dostęp w dowolnym momencie. Wystarczy wysunąć konkretny poziom konstrukcji, aby dostać się do wybranego obuwia bez konieczności przekładania pozostałych egzemplarzy.

Pantograf z podnośnikiem olejowym

Pantograf z podnośnikiem sprawdzi się najlepiej w wysokich pomieszczeniach. Dzięki niemu można wykorzystać również przestrzeń tuż pod sufitem, co pozwala na zaoszczędzenie miejsca w niewielkich i wąskich garderobach. Element tego typu znajdziesz w sklepie https://www.gtv.com.pl/lighting/pl/.

Wieszak na krawaty i paski

Dodatki, takie jak krawaty i paski, mają tendencję do gubienia się w odmętach szafy. Z tego powodu bardzo przydatną opcją są specjalne, niewielkie wieszaki stworzone z myślą o właśnie takich produktach. Doskonałym pomysłem jest zamontowanie ich na wewnętrznej ścianie garderoby, co umożliwi zaoszczędzenie miejsca przy jednoczesnym utrzymaniu porządku.