Heyah opinie o ofercie. Czy to faktycznie najtańszy abonament?

Heyah to znana polska marka słynąca z dostarczania usług telefonii komórkowej. Operatorem tej sieci jest T-Mobile Polska i cieszy się ona sporym zainteresowaniem oraz popularnością wśród odbiorców. Heyah zyskała sławę dzięki intrygującym kampaniom reklamowym (jedna z reklam zdobyła nawet nagrodę w Cannes!), które opierają się na elemencie tajemnicy i niedopowiedzenia.

Konsumenci nie muszą się jednak niczego obawiać – to jedynie zabieg marketingowy, bowiem wszelkie kwestie związane z warunkami świadczenia usług są zupełnie jasne i przejrzyste. Sieć słynie z atrakcyjnych cen, innowacyjnego podejścia oraz charakterystycznego logo, którym jest pięciopalczasta dłoń. Dziś przyjrzymy się dokładniej najnowszej usłudze marki, która posiada nazwę Heyah 01.

Wyjątkowa oferta na wyciągnięcie ręki

Wielu operatorów telefonii komórkowej promuje swoje usługi deklarując, że zapewniają najtańszy abonament. Nierzadko jednak takie oferty wiążą się z koniecznością uiszczania dodatkowych opłat lub spełnienia innych, uciążliwych warunków. Heyah przygotowała usługę o wyjątkowej i dość nietypowej formie, jak na standardy abonamentów telefonicznych. Funkcjonuje ona na zasadach zbliżonych do subskrypcji serwisów streamingowych z multimediami takiego rodzaju, jak muzyka, filmy, czy seriale.

Jak skorzystać z Heyah na abonament?

Aby skorzystać z oferty Heyah na abonament, można dołączyć do sieci decydując się na zakup nowego numeru, lub przenieść do niej ten obecnie posiadany. W żadnym z tych dwóch przypadków nikt nie powinien mieć problemów, a cały proces można przeprowadzić w domowym zaciszu, odwiedzając stronę Internetową marki. Konsument podaje wymagane dane, dokonuje weryfikacji swojej tożsamości, a następnie oczekuje na przysłanie karty SIM.

To, w jaki sposób zostanie mu ona dostarczona, oraz jak podpisze umowę, każdy klient może wybrać spośród kilku możliwości. Należą do nich między innymi: dostawa do paczkomatu lub przesyłka kurierska. Warto podkreślić, że niezależnie od dokonanego wyboru, wysyłka jest w pełni darmowa i zajmuje około 3 dni robocze.

Na czym polega wyjątkowość subskrypcji Heyah?

Przede wszystkim na zapewnieniu klientom ogromnej elastyczności i swobody działania, które w dzisiejszych czasach są tak bardzo cenione. Nie trzeba przejmować się długoterminowymi umowami, irytującymi okresami ich wypowiedzenia oraz kruczkami prawnymi. Z subskrypcji można zrezygnować w dowolnym momencie i nie wiąże się to z żadnymi negatywnymi konsekwencjami.

Pierwsza płatność pobierana jest w momencie odebrania przesyłki z kartą SIM. Opłatą zostaje obciążona posiadana przez klienta karta płatnicza. W taki sam sposób przebiega to w trakcie całego okresu korzystania z subskrypcji – określonego dnia miesiąca z karty płatniczej pobierana jest konkretna suma. To ogromna wygoda i ułatwienie, gdyż klientowi nie grozi już zgubienie faktury, przeoczenie terminu jej zapłaty i inne tego rodzaju kłopoty. Subskrypcja stanowi więc znaczną oszczędność czasu, pieniędzy i nerwów. Dodatkowo jest to najtańszy abonament na rynku. Płatność pobierana jest co drugi miesiąc.

Wiele możliwości i atrakcyjna cena

Przejdźmy do najważniejszej kwestii. Co można zyskać decydując się na skorzystanie z tej oferty i z jakimi kosztami będzie się to wiązało? Każdy klient otrzymuje:

  • nielimitowane połączenia głosowe
  • nielimitowane wiadomości SMS oraz MMS
  • 20 GB Internetu miesięcznie

Należy podkreślić, że pakiet abonamentu Heyah obejmuje połączenia krajowe wykonywane zarówno na numery komórkowe, jak i stacjonarne. Można korzystać z niego także poza granicami kraju, trzeba jedynie uwzględnić limit danych UE. Koszt subskrypcji to 39,00 zł. Najważniejsze jest jednak to, że klient płaci tę sumę co 60 dni, czyli co drugi miesiąc. Daje to więc wydatek rzędu 19,50 zł miesięcznie, co czyni ofertę niezwykle atrakcyjną także z finansowego punktu widzenia. Nie znaleźliśmy do tej pory tańszego abonamentu o podobnych parametrach.

Zarządzanie abonamentem Heyah

Klient zarządza swoją subskrypcją korzystając z aplikacji Moja Heyah przeznaczonej na urządzenia mobilne, które działają w oparciu o takie systemy, jak Android i iOS. Przy jej pomocy można w dowolnym momencie aktywować subskrypcję lub z niej zrezygnować, bez konieczności dopełniania dodatkowych formalności. Posiadanie konta gwarantuje pełen dostęp do szczegółów oferty, więc wszelkie informacje znajdują się zawsze na wyciągnięcie ręki. Konsumenci mogą na bieżąco sprawdzać ilość posiadanych i wykorzystanych danych, a także kontrolować płatności poprzez przeglądanie wystawionych rachunków lub modyfikowanie karty płatniczej, poprzez którą opłacana jest subskrypcja. Aplikacja posiada czytelny i przejrzysty interfejs, dzięki czemu korzystanie z niej jest proste, przyjemne i intuicyjne.

Niezmienne warunki abonamentu przez 12 miesięcy

Jeśli chodzi o subskrypcję Heyah 01 warto pamiętać, że operator Heyah gwarantuje każdemu klientowi niezmienność warunków tej oferty przez 12 miesięcy. Klient nie musi więc obawiać się niespodziewanych podwyżek i wzrostu finalnej ceny usługi, a także obniżenia liczby danych. Po upływie roku opłata subskrypcyjna będzie pobierana za każdy miesiąc korzystania z usługi, jednak Heyah nie wyklucza, że dostępne aktualnie promocyjne warunki oferty zostaną przedłużone.

Jest to więc doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które lubią wypróbowywać rozmaite rozwiązania i wciąż szukają idealnej oferty dla siebie. Oferta abonamentowa od Heyah spełni oczekiwania tych, którzy nie lubią wiązać się długimi i restrykcyjnymi kontraktami, a zarazem oczekują wysokiej jakości, współpracy opartej na partnerskich i jasnych zasadach oraz dużej elastyczności. Nowoczesny i oryginalny, jak na rynek telefonii komórkowej pomysł z pewnością przypadnie do gustu klientom niezależnym, wymagającym i korzystającym z wielu możliwości. Warto przekonać się na własnej skórze, czy jest to rozwiązanie dla nas!