Książkobranie na 10. Festiwalu Literackim Zebrane

Serdecznie zapraszamy na 15. edycję Książkobrania, czyli darmowej wymiany książek!

Kolejne Książkobranie – czyli wymiana książek, będzie częścią tegorocznego  10. Festiwalu Literackiego Zebrane. To cykliczna impreza, na której miłośnicy książek mogą wziąć udział w ciekawych spotkaniach i dyskusjach ze znanymi pisarzami.

Spotykamy się w niedzielę 13. października w godzinach 12.00-15.00 w Kawiarni Cechowa, żeby wymienić swoje książki na przyniesione przez innych uczestników oraz miło spędzić czas w gronie osób zainteresowanych literaturą.

Uczestnicy wymieniają się książkami za darmo – sztuka za sztukę. Jeśli nie znajdą dokładnie tylu książek na wymianę, ile sami przyniosą, otrzymają specjalny kupon z odnotowaną nadwyżką. Na kolejnej edycji Książkobrania będzie można będzie wymienić kupon na książki.

Organizatorzy Książkobrania, czyli członkowie “Poczytalnia” – białostockie spotkania czytelnicze proszą o przynoszenie książek w dobrym stanie. Będziemy na bieżąco je przeglądać i zastrzegamy sobie możliwość nieprzyjęcia książek porwanych, bardzo poplamionych, zbutwiałych, rozpadających się i mocno zniszczonych.

Przyjdź po lektury na jesienne wieczory. Pamiętaj,  13 października 2019 (niedziela) od 12.00 do 15.00 – czekamy na Ciebie w Cechowej!

 

Miejsce : Cechowa, ul. Warszawska 6
Data: 13. październik 2019 (niedziela), 12.00-15.00
Koszt: książka/i na wymianę i koszt kawy/herbaty/ etc. w Cechowa
Organizator: Poczytalnia – białostockie spotkania czytelnicze