Książkobranie – wymień się książkami za darmo

Zapraszamy serdecznie na kolejne Książkobranie, które odbędzie się w niedzielę 9.października! Jeśli tylko masz niepotrzebne książki, które chcesz zamienić na inne – to wydarzenie jest dla Ciebie.

W samo południe miłośnicy literatury spotkają się w Gram off onie, żeby wymienić swoje książki na przyniesione przez innych oraz miło spędzić czas w gronie osób zainteresowanych literaturą.

Uczestnicy wymieniają się książkami za darmo – sztuka za sztukę, wybierając je z przyniesionych przez uczestników spotkania lektur.

Należy przynosić książki będące w dobrym stanie. Organizatorzy Książkobrania, czyli członkowie Poczytalni – białostockich spotkań czytelniczych, będą na bieżąco przeglądać przynoszone książki. Zastrzegają sobie możliwość nie przyjęcia książek porwanych, bardzo poplamionych, zbutwiałych, rozpadających się i mocno zniszczonych.

Na wymianie mile widziane będą książki dla dzieci i młodzieży, ponieważ podczas poprzednich edycji wśród uczestników było wielu rodziców z dziećmi.

Podczas Książkobrania w lipcu osoby, które nie znalazły tylu książek, ile same przyniosły na wymianę, mogły wziąć zamiast książek kupony. Te kupony można będzie wymienić na książki na Książkobraniu w niedzielę.

Zaproś rodzinę i znajomych, zostaw swoje książki a z zamian wybierz sobie lektury na jesienne wieczory!

9. października 2016 (niedziela) od 12.00 do 15.00 czekamy na Ciebie w Gram Off Onie!

Na spotkanie zapraszają Gram off on oraz członkowie Poczytalni – białostockich spotkań czytelniczych.
Adres grupy: https://www.facebook.com/groups/269382766603381/
Podczas wydarzenia można z nami porozmawiać i dowiedzieć się więcej o naszych spotkaniach.