Prezenty na ostatnią chwilę dla chłopców – LEGO, Star Wars i Hot Wheels

Wielkanoc zbliżają się wielkimi krokami, a co za tym idzie uwielbiany przez dzieci Zając i święto. Zastanawiasz się, co wybrać, aby sprawić im ogromną radość i zapewnić świetną zabawę, i to nawet na kilka lat? Sięgnij w tym roku po LEGO, zabawki z serii Star Wars lub Hot Wheels, które są ponadczasowe.

Klocki LEGO dla każdego

Pierwszą propozycją na naszej liście są oczywiście klocki LEGO – uwielbiane zarówno przez małych, jak i dużych chłopców (nawet tych po trzydziestce!). Na rynku dostępnych jest kilkanaście serii tych duńskich klocków. Wśród nich warte uwagi są m.in. takie serie jak:

  • DUPLO – mogą się nimi bawić maluchy powyżej pierwszego roku życia. Są to większych rozmiarów kolorowe klocki wspomagające rozwój psychofizyczny i wywołujące uśmiech na twarzy dziecka. Aby rozpocząć świetną zabawę, można wybrać zestaw „Dżungla” i „Sawanna” – ułożenie ich nie sprawi problemów.
  • CITY – w sam raz dla kreatywnych pięciolatków i starszych chłopców, chcących w swoich pokojach budować miasta i poruszające się po nich pojazdy. W tym przypadku warto zwrócić uwagę m.in. na „Superszybki pociąg pasażerski”.
  • TECHNIC – dostosowane do dzieci, które ukończyły 10. rok życia. Klocki z tej serii pozwalają na tworzenie modeli i konstrukcji przypominających ich rzeczywiste pierwowzory.

Ogromny wybór klocków LEGO można znaleźć w wielkopowierzchniowych sklepach z zabawkami. Jednym z nich jest Toys”R”Us proponujący swoim Klientom atrakcyjne promocje na zabawki. Warto tam zajrzeć i wybrać z asortymentu coś dla swojego dziecka.

Star Wars – nigdy się nie znudzą

Drugim, równie udanym prezentem, który doskonale nadaje się na Zająca, jest ten nawiązujący do kultowych Gwiezdnych Wojen. Miecze świetlne, kostiumy głównych bohaterów, figurki, maskotki, plecaki i inne artykuły szkolne oraz już ww. klocki LEGO nawiązujące do tej serii, spodobają się każdemu chłopcu, jeśli uwielbia przygody Anakina Skywalkera, Chewbacci i R2-D2. Na WIelkanoc można podarować chłopcu zestaw kilku figurek z głównymi postaciami z Gwiezdnych Wojen. Warte uwagi są także klocki LEGO, z których można zbudować Myśliwiec Mroku czy też Sokoła Millenium. Zakup zabawki z serii Star Wars to dobry pomysł, aby zacieśnić rodzinne więzy. Zabawa z akcentami z Gwiezdnych Wojen będzie mile wspominana przez syna, jak i ojca, przez bardzo długi czas.

Samochodziki, tory wyścigowe i znacznie więcej – Hot Wheels

Naszą trzecią propozycją są zabawki z serii Hot Wheels. Te małe autka przyspieszają bicie serca u milionów chłopców na całym świecie. Do wyboru pojedyncze egzemplarze różnego typu pojazdów i akcesoriów do nich, aut superbohaterów, jak i wieloelementowe zestawy „resoraków” – Hot Wheels Team z pewnością ucieszy każde dziecko, jak i dorosłego fana motoryzacji. Decydując się na te supersamochodziki, warto zdecydować się również na tor wyścigowy „Atak Rekina”. Można go szybko rozłożyć i złożyć oraz przenosić w praktycznej walizeczce, co zapobiegnie gubieniu poszczególnych elementów.

Nie zastanawiaj się dłużej. Skorzystaj z naszych propozycji, aby mieć pewność, że prezenty dla chłopców od Zająca spełnią oczekiwania Twojego synka czy wnuczka.