Akcja „Pora na Psiego Seniora” już 26 stycznia!

Każda minuta jest ważna w życiu schroniskowych psiaków! Dlatego białostockie schronisko rusza 26 i 27 stycznia z kolejną  akcją „Pora na Psiego Seniora”, której celem jest zwrócenie uwagi na starsze psy, które czekają w schronisku na adopcje. 


Przez cały miesiąc będziemy przypominać, że adopcja starszego psa z białostockiego schroniska to tylko 1 zł, a w zamian dostaje się prawdziwego psiego przyjaciela. – mówi jedna z wolontariuszek Schroniska dla Zwierząt w Białymstoku.

Na fanpejdżu schroniska znajdziecie specjalne wydarzenie poświęcone starszym psom oraz zdjęcia i historie podopiecznych.  W weekend 26-27 stycznia, odbędą się kameralne spacery z psimi seniorami.

Obecnie w białostockim schronisku przebywa ponad 60 psów powyżej 10 roku życia. Wszystkie one są gotowe by zmienić zimny boks na ciepłe posłanie, zimne kraty na dobre ręce, schroniskowy hałas na domowy spokój. 

W ubiegłym roku ok. 30 psów powyżej 10 roku życia znalazło nowych opiekunów. To ludzie o wielkich sercach, którzy nie patrzyli w metryczkę, a znaleźli w seniorach przyjaciół i pokochali całym sercem.  Możesz zrobić tak i ty!