Wydawnictwo Kobiece – założone przez kobiety wydawnictwo, którego misją jest dostarczenie unikalnych, niebanalnych i intrygujących książek tworzonych przez kobiety i dedykowanych tylko dla kobiet. Książek, które odpowiedzą na wyzwania współczesnej kobiety, będą niczym drogowskazy umożliwiające rozwiązanie wielu problemów i posłużą za katalizatory zmian, których kobiety – po lekturze książek Wydawnictwa Kobiecego – będą dokonywać więcej i świadomiej.

Wydawnictwo Kobiece to także unikalna przestrzeń pełna różnorodnych książek, w których zwierciadle odnajdą się wszystkie kobiety. Każda z nich znajdzie w ofercie wydawnictwa coś, co z pewnością je zainteresuje. Każda znajdzie tu miejsce na chwilę wytchnienia od codziennej rzeczywistości – chwilę przyjemności płynącą z lektury wyjątkowych tekstów, przeznaczonych tylko dla niej.

Wydawnictwo Kobiece to przedsięwzięcie wpisujące się w szeroko zakrojoną, ogólnopolską kampanię społeczną Książka Jest Kobietą. Misją wydawnictwa jest obudzenie w kobietach chęci do czytania, a także zaspokojenia czytelniczych pragnień co bardziej ambitnych miłośniczek literatury. To także przestrzeń promująca swoisty trend na kobiece czytanie i kreująca nową kobietę współczesną – piękną, elegancką, pewną siebie erudytkę, która w sposób zdecydowany przejmuje ster swojego życia, ale niezmiennie z książką u boku.

Bo przecież z książką kobiecie do twarzy

Pełną ofertę wydawnictwa można znaleźć na stronie www.WydawnictwoKobiece.pl.

 

KobiecyEłk.pl to jedyny serwis miejski Ełczanek.

To miejsce pasjonatek, pragnących się rozwijać społecznie i kulturowo, chcących poznać smaczki swojego miasta i regionu. Serwis porusza sprawy  miasta, kultury, aktualności oraz sprawy życia społecznego jak i bardziej prywatnego.

To jedyne miejsce, przez które dotrzesz do Ełczanek ze swoją ofertą bezpośrednio!

 

Jobsora – portal z ofertami pracy

 

 

 

 

Praca Białystok