O nas

KobiecyBialystok.pl   to serwis pisany oczami kobiet tego miasta i dla kobiet stąd.

Tu poruszamy sprawy  dotyczące  kultury miejskiej, imprez, wydarzeń kulturalnych, aktualności oraz spraw życia społecznego jak i bardziej prywatnego, które, wierzymy, okażą się interesujące dla wielu kobiet miasta i nie tylko.

Znajdziesz u nas także artykuły oraz felietony związane z życiem każdej z nas, serwis ogłoszeniowy, dział kulinarny z przepisami oraz miejsce na listy czytelników.

Białostoczanki w końcu mają swoje miejsce w sieci! Wejdź i sprawdź,  co mamy dla Ciebie.

Zapraszamy firmy chętne do informowania społeczności kobiecej o realizowanych wydarzeniach, produktach czy usługach do kontaktu z nami! Osoby chętne do pisania na naszym serwisie zapraszamy również do kontaktu.

Joanna Dąbrowska

redaktor naczelna serwisu

 

Piszą u nas

Joanna Buharewicz

 

 


Ewa Brzozowska – Jest fizjoterapeutą zafascynowanym możliwościami ludzkiego ciała. Codziennie stara się odpowiadać na pytania, jak wyleczyć problemy trapiące jej pacjentów i jak zapobiegać im w przyszłości. Przekonuje i walczy z utartymi stereotypami. Uczy dbania o swoje ciało. Dla relaksu prowadzi zajęcia Pilates, które są świetną formą treningu dla osób, które prowadzą siedzący tryb życia lub dopiero zaczynają swoją przygodę z aktywnością fizyczną.

Joanna Matwiejuk, magister fizjoterapii, terapeuta uroginekologiczny, certyfikowany edukator seksualny, fanka wspinaczki, jazdy na rowerze i aktywnego spędzania czasu poza miastem. Prywatnie żona i właścicielka psa oraz trzech gekonów;) Na co dzień pracuję w dwóch gabinetach prywatnych w Białymstoku gdzie staram się pomagać pacjentom z najróżniejszymi problemami, ale przede wszystkim edukować ich na temat zdrowia i zdolności ich ciał.


Jestem praktykiem i pasjonatką fizjoterapii dziecięcej. Zajmuję się wspomaganiem rozwoju niemowląt oraz korekcją wad postawy. Oprócz tego prowadzę bloga, w którym edukuję rodziców o tym, jak dbać o zdrowy rozwój dziecka. Jestem osobą bardzo aktywną i do tego zachęcam również swoich pacjentów. Wierzę, że każda aktywność, nawet zwykły spacer, może przyczynić się do poprawy naszego zdrowia.