Na naszej stronie promujemy nieodpłatnie przedsięwzięcia, które po pierwsze mają charakter niekomercyjny (czyli np. nie są formą reklamy komercyjnego przedsięwzięcia) oraz są dostępne dla odbiorców bezpłatnie.

Takie zarazem bezpłatne i niekomercyjne przedsięwzięcia chętnie wspieramy, nagłaśniając je czy obejmując patronatem medialnym.

Przedsięwzięcia, które wiążą się z jakąkolwiek, choćby minimalną, odpłatnością dla odbiorców, a także takie, które w naszej ocenie mają charakter komercyjny, promujemy wyłącznie w ramach współpracy reklamowej.

Autorki i autorzy

Jeśli chcesz zobaczyć swój tekst na stronie KobiecyBialystok.pl, promując np. swoją stronę albo po prostu dlatego, że lubisz dzielić się wiedzą z innymi, to oczywiście zachęcamy do współpracy. Prosimy jednak o pamiętanie o kilku naszych zasadach:

  • Jako artykuły redakcyjne publikujemy teksty merytoryczne, a nie kryptoreklamowe. Te drugie po prostu odrzucamy.
  • Nie płacimy za teksty, których nie zamówiliśmy.
  • Zastrzegamy sobie prawo do zmian redakcyjnych. Przed publikacją przesyłamy zawsze zmieniony tekst autorowi do akceptacji.
  • Nie publikujemy tekstów opublikowanych wcześniej gdzieś indziej.

Blogerki i blogerzy

Bardzo lubimy blogosferę. Nie nawiązujemy jednak indywidualnej współpracy z pojedynczymi blogami. Dla blogerek i blogerów przygotowaliśmy 3 opcje współpracy, z czego jedną traktujemy jako raczej teoretyczną:

  1. W ramach strony KobiecyBialystok.pl właśnie utworzyliśmy dział blogów podlaskich, który nazywa się Podlaska Blogosfera.
    Aby dodać swój blog do działu musisz pochodzić z Białegostoku lub Podlasia, prowadzić bloga o tematyce, która może być interesująca dla kobiet i przesłać do nas prośbę o dodanie linku bloga na stronie. Jeśli link trafi do działu, prosimy Cię o poinformowanie na Twoim blogu o tym w postaci zamieszczenia w widocznym miejscu loga z linkiem do naszej strony.
  2. W ramach naszych codziennych wpisów, czwartki chcemy okrzyknąć „Blogowym Czwartkiem”. W tym dniu na naszym fanpage pojawia się wybrany przez nas wpis blogowy
  3. Wariant teoretyczny, bo jakoś nie przewidujemy, by akurat blogerzy z niego korzystali: Jeśli dla kogoś te 2 opcje to za mało, to oczywiście może skorzystać z naszej współpracy reklamowej

Agencje i działy PR

Jesteśmy bardzo otwarci oczywiście na współpracę z agencjami, działami i specjalistami do spraw public relations. Prosimy jednak, byście, Szanowni Państwo pamiętali o prostej zasadzie. Jeśli cokolwiek do nas przesyłacie (materiały i informacje prasowe, próbki, produkty do testów, to my się z nimi oczywiście zapoznajemy i podejmujemy decyzję o ich wykorzystaniu lub nie. Może się zdarzyć oczywiście, że np. recenzja produktu nie przypadnie Wam do gustu. Jeśli jednak sformułujecie wobec nas jakiekolwiek oczekiwania dotyczące publikacji, jej formy, terminu, itd., potraktujemy to jako zaproszenie do współpracy reklamowej i odpowiemy wyceną.

Reklamodawcy

Bardzo lubimy reklamodawców. 🙂 Współpracę reklamową podejmujemy jako strona KobiecyBialystok.pl. Działania na Facebooku stanowią uzupełnienie działań prowadzonych na stronie www. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą współpracy reklamowej i pobrania folderu z ofertą współpracy – Folder Kobiecy Białystok

KONTAKT Z NAMI:
Redakcja Kobiecy Białystok
email: redakcja@kobiecybialystok.pl

Redakcja tel. 602 179106