Konsultacje dla par z psychologiem. Bezpłatne

Od 27 października w Białostockiej Akademii Rodziny będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji z psychologiem. Na konsultacje można zapisywać się indywidualnie lub razem ze współmałżonkiem.

Konsultacji udzielać będzie psycholog Edyta Sieńko, która będzie pełnić dyżury we wtorki (27 października; 3, 10,17,24 listopada; 1,8,15 grudnia) i czwartki (29 października; 5,12,19,26 listopada; 3,10,17 grudnia) w godzinach od 16:00 do 19:00.

Aby umówić się na spotkanie należy wcześniej zadzwonić pod numer 85 743 67 85.

Kilka słów o psychologu:

Edyta Sieńko – Psycholog i psychoterapeuta oraz nauczyciel muzyki. Ukończyła psychologię kliniczną w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Swoje wieloletnie doświadczenie zdobywała w pracy z dziećmi i rodziną w szkole, w Białostockim Hospicjum dla Dzieci oraz w prywatnym gabinecie psychoterapeutycznym. Prowadzi terapię indywidualną z dorosłymi i terapię rodzinną. Doskonali swoje umiejętności terapeutyczne w Polskim Instytucie Ericksonowskim w Łodzi. Uzyskała certyfikat mediatora rodzinnego rekomendowanego przez Polskie Stowarzyszenie Mediatorów Rodzinnych oraz ukończyła szkolenia terapii krótkoterminowej. Posiada doświadczenie w prowadzeniu grup wsparcia dla osób w żałobie.

Miejsce spotkań:

Białostocka Akademia Rodziny
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku
ul. Sokólska 1, 15-865 Białystok