Manicure hybrydowy – wzbogać swoje paznokcie delikatnym Nail Art’em

Nail art to kreatywny sposób malowania i ozdabiania paznokci. Szeroka oferta wszelkiego rodzaju produktów dostępnych na rynku pozwala wynieść manicure na wyżyny, tworząc na paznokciach małe dzieła sztuki. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia człowieka.

Trendy w stylizacji paznokci, podobnie jak trendy w modzie, nieustannie się zmieniają. Nic dziwnego – dłonie są naszą wizytówką. Odpowiednia stylizacja paznokci wzbogaci nawet najzwyklejszy strój. Na stronie lakieryhybrydowe.pl znajdziecie Państwo szereg dodatków, które pozwolą Wam zostać artystami, tworzącymi na paznokciach swoistą sztukę.

Pyłki

Kobiety na całym świecie oszalały na punkcie pyłków. Te różnobarwne, mieniące się w świetle drobinki, tworzą spektakularne efekty. Pyłki opalizujące pozwolą uzyskać bajkowy efekt syreniej tafli ( Syreni Pyłek Exotic Dust) lub szronu (Baśniowy Pyłek – Efekt Kopciuszka), pyłki neonowe sprawią zaś, że paznokcie nabiorą soczystego i energetycznego wymiaru (Pyłek fluoroscencyjny Fluo Dust). Bez względu na to, czy zdecydujemy się na subtelny perłowy odcień (Pearl Dust), niesamowity efekt mieniącej się zorzy polarnej (Aurora Effect) lub nieco ekstrawagancki efekt metalicznego odprysku (Disco Flakes), ten mały, niepozorny produkt sprawi, że nasze paznokcie będą się wyróżniać.

Aplikacja pyłków jest niezwykle prosta. Na paznokcie pomalowane wcześniej lakierem hybrydowym, nakładamy pyłek, delikatnie rozprowadzając go po całej powierzchni paznokcia. Następnie przy pomocy miękkiego pędzelka należy zmieść resztki pyłku.

Biżuteria

Jak przekonywała Marilyn Monroe, Diamonds are a girl’s best friend (Diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety). Dobrze dobrana biżuteria dodaje kobiecości i podkreśla urodę. Nie inaczej jest w przypadku paznokci. Cyrkonie Swarovski charakteryzujące się symetrycznym szlifem lub Glamour Bijou, czyli cyrkonie, metalowe blaszki i perełki, dostępne w wielu kolorach i rozmiarach, pozwolą uzyskać spektakularny, elegancki efekt. Biżuterię można zatopić w żelu lub nakleić na top.

Farbki

Żelowe farbki Paint me! o równomiernej pigmentacji i gęstej konsystencji sprawdzą się przy tworzeniu wzorów 3D. Można je ze sobą łączyć, tworząc nowe spektakularne kolory. W przeciwieństwie do lakierów, nie tworzą smug. Dzięki temu już pierwsza warstwa farbki pozostawia na paznokciach nasycony, intensywny kolor.

Folie transferowe

Ta metoda zdobienia paznokci wygląda tak samo dobrze na krótkich, jak i na długich paznokciach. Aplikacja folii jest niezwykle prosta. Na dokładnie odtłuszczoną płytkę paznokcia, należy nanieść specjalistyczny klej i nałożyć folię. Następnie dokładnie ją docisnąć i wygładzić na płytce paznokcia przy pomocy gąbeczki, pędzelka lub opuszka palca. W ten szybki i prosty sposób uzyskamy oszałamiający i niezwykle modny efekt lustra (Folia Transferowa Efekt popękanego szkła) .

Naklejki

Naklejki na paznokcie są idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie czas i oryginale ozdoby. Ich aplikacja jest dziecinnie prosta. Naklejki o wzorze zawsze modnej koronki lub wodne naklejki 2D i 3D to najłatwiejsza i najszybsza metoda na uzyskanie oryginalnego manicure.