Witajcie 🙂

KobiecyBialystok.pl to serwis pisany oczami kobiet tego miasta i dla kobiet stąd.

My kobiety (Asia, Magda, Asia) piszemy dla Was i fotografujemy. Od niedawna w naszym „składzie” mamy również chłopaków (Rafał, Wojtek ), którzy dzielnie zajmują się programowaniem, grafiką i reklamą.

Tu poruszamy sprawy  dotyczące  kultury miejskiej, imprez, wydarzeń kulturalnych, aktualności oraz spraw życia społecznego jak i bardziej prywatnego, które, wierzymy, okażą się interesujące dla wielu kobiet miasta i nie tylko.

Serwis Kobiecy Białystok to miejsce skierowane do pań, pragnących się rozwijać społecznie i kulturowo, chcących dowiedzieć się więcej o kobietach stąd, pragnących poznać smaczki Miasta i regionu.

Znajdują się tu również artykuły oraz felietony związane z życiem każdej z nas, serwis ogłoszeniowy, dział kulinarny z przepisami oraz miejsce na listy czytelników.

Każdą z Was, która kocha to miasto, chce się dowiedzieć, gdzie warto być, co zobaczyć, gdzie się doskonalić, zapraszamy do codziennej lektury i dzielenia się z nami opiniami.

Białostoczanki w końcu mają swoje miejsce w sieci! Wejdź i sprawdź,  co mamy dla Ciebie.

 

Zapraszamy firmy chętne do informowania społeczności kobiecej o realizowanych wydarzeniach, produktach czy usługach do kontaktu z nami! Osoby chętne do pisania na naszym serwisie zapraszamy również do kontaktu.

Pozdrawiam

Joanna Dąbrowska

redaktor naczelna serwisu