Wydawnictwo Kobiece – założone przez kobiety wydawnictwo, którego misją jest dostarczenie unikalnych, niebanalnych i intrygujących książek tworzonych przez kobiety i dedykowanych tylko dla kobiet. Książek, które odpowiedzą na wyzwania współczesnej kobiety, będą niczym drogowskazy umożliwiające rozwiązanie wielu problemów i posłużą za katalizatory zmian, których kobiety – po lekturze książek Wydawnictwa Kobiecego – będą dokonywać więcej i świadomiej.

Wydawnictwo Kobiece to także unikalna przestrzeń pełna różnorodnych książek, w których zwierciadle odnajdą się wszystkie kobiety. Każda z nich znajdzie w ofercie wydawnictwa coś, co z pewnością je zainteresuje. Każda znajdzie tu miejsce na chwilę wytchnienia od codziennej rzeczywistości – chwilę przyjemności płynącą z lektury wyjątkowych tekstów, przeznaczonych tylko dla niej.

Wydawnictwo Kobiece to przedsięwzięcie wpisujące się w szeroko zakrojoną, ogólnopolską kampanię społeczną Książka Jest Kobietą. Misją wydawnictwa jest obudzenie w kobietach chęci do czytania, a także zaspokojenia czytelniczych pragnień co bardziej ambitnych miłośniczek literatury. To także przestrzeń promująca swoisty trend na kobiece czytanie i kreująca nową kobietę współczesną – piękną, elegancką, pewną siebie erudytkę, która w sposób zdecydowany przejmuje ster swojego życia, ale niezmiennie z książką u boku.

Bo przecież z książką kobiecie do twarzy

Pełną ofertę wydawnictwa można znaleźć na stronie www.WydawnictwoKobiece.pl.

 

 

I.D. MEDIA to ambitna i szybko rozwijająca się Agencja Wydawnicza, PR-owa i eventowa – istniejąca na rynku 10 lat.  Zespół to dynamiczni i profesjonalni dziennikarze, reporterzy, fotograficy, styliści, wizażyści, konferansjerzy. Fachowcy – pasjonaci.

Serwisy wydawane przez I.D. Media:

– MAGAZYN IMPERIUM KOBIET
– MAGAZYN LAW BUSINESS QUALITY
– MAGAZYN EGYPT EXCLUSIVE
– PORTAL www.ikmag.pl
– PORTAL www.planetakobiet.com.pl
– PORTAL www.magazynlbq.pl
– PORTAL www.egyptexclusive.pl
– BLOG www.szczyptaluksusu.blogspot.com
– BLOG www.sztuka-biznes.blogspot.com

 

 

Blog Pieczenie na zlecenie

Pieczenie ciast to ich pasja. Korzystają ze sprawdzonych, rodzinnych przepisów.
Istnieje możliwość zamówienia wypieków!
kontakt: pieczeniezlecenie@gmail.com

 

 

KobiecyEłk.pl to jedyny serwis miejski Ełczanek.

To miejsce pasjonatek, pragnących się rozwijać społecznie i kulturowo, chcących poznać smaczki swojego miasta i regionu. Serwis porusza sprawy  miasta, kultury, aktualności oraz sprawy życia społecznego jak i bardziej prywatnego.

To jedyne miejsce, przez które dotrzesz do Ełczanek ze swoją ofertą bezpośrednio!

 

 

Kawiarnia Literacka Krystyna Bezubik

Krystyna Bezubik – doktor literaturoznawstwa związana z Instytutem Badań Literackich PAN w Warszawie, pisarka, nauczycielka z wieloletnim doświadczeniem. Publikowała w „Fa-arcie”, „Epei”; przez wydawnictwo Nowy Świat wydała tomik opowiadań pt. „Podróż”. Autorka programu kreatywnego pisania „Piszę, bo chcę i umiem” (www.facebook.com/PiszeBoChce).

Prowadzi warsztaty pisania online: „Piszę, bo chcę i umiem. Jak zacząć pisać?” oraz Kawiarnię Literacką stacjonarną w Białymstoku.
Na jej warsztatach możecie nauczyć się: jak pokonać blokady twórcze, jak znaleźć czas na pisanie, jak szukać motywacji i  inspiracji i przećwiczyć pobudzanie pisarskiej wyobraźni.

Zachęcamy do sprawdzenia się w nowej roli, kontakt w sprawie szczegółów kursu: kursy@piszebochce.pl lub tel. 662 171 210.

 

 

Marta Czaczkowska – studentka Uniwersytetu Warszawskiego na dwóch kierunkach: dziennikarstwie i komunikacji społecznej oraz bezpieczeństwie wewnętrznym. Pasjonatka podróży, dobrego jedzenia i dziennikarstwa. Postanowiła połączyć swoje pasje pisząc blog Podróże od kuchni. Od 5 lat dzieli życie pomiędzy Warszawą a Białymstokiem. Jednocześnie kosmopolitka i lokalna patriotka, bo choć uwielbia odkrywać nowe kraje, poznawać ciekawych ludzi i ich zwyczaje, najlepiej czuje się w Białymstoku (na podium znajduje się jeszcze Waszyngton i Bukareszt).

www.podrozeodkuchni.pl