6. Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku

Kolejny raz białostoczanie będą mogli wziąć udział w Międzynarodowych Targach Książki, które odbędą się w najbliższy weekend (21-23 kwietnia) w Operze i Filharmonii Podlaskiej przy ulicy Odeskiej 1.

Targi odbędą się w piątek i w sobotę w godzinach 10:00-18:00, a w niedzielę w godzinach 10:00-16:00.

Jak co roku swoje stoiska zaprezentują liczne wydawnictwa z Polski i zagranicy, oferujące swoje książki często w bardzo promocyjnych cenach.

Targi książki to świetna okazja do zdobycia nowych książek dla miłośników czytelnictwa, ale także okazja do spotkania z autorami.

VI Międzynarodowym Targom Książki w Białymstoku towarzyszyć bowiem będzie festiwal literacki „Na pograniczu kultur”, w ramach którego odbędą się liczne warsztaty dla dzieci, warsztaty literackie, spotkania autorskie z wybitnymi pisarzami i ogólnopolskie premiery książek.

W tym roku będzie można spotkać takich znanych autorów jak:

  • Mariusz Szczygieł,
  • Grzegorz Kasdepke,
  • Jerzy Bralczyk,
  • Filip Springer,
  • Katarzyna Bonda,
  • Piotr Zychowicz,
  • Elżbieta Dzikowska.

W ramach Targów organizatorzy zapraszają także na koncert Julii Pietruchy (w piątek w OiFP).

Szczegółowy harmonogram dostępny na stronie organizatorów: http://bit.ly/292zp4V

Informacje i grafika: http://www.fundacja-sasiedzi.org.pl/targi-ksiki


Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/v2.2/?id=http%3A%2F%2Fwww.kobiecybialystok.pl%2F6-miedzynarodowe-targi-ksiazki-w-bialymstoku%2F): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /wp-content/themes/ideaweb/template-parts/social-media.php on line 14

Warning: file_get_contents(http://www.linkedin.com/countserv/count/share?url=http%3A%2F%2Fwww.kobiecybialystok.pl%2F6-miedzynarodowe-targi-ksiazki-w-bialymstoku%2F&format=json): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /wp-content/themes/ideaweb/template-parts/social-media.php on line 30