Dzień Kobiet z Książką #KONKURS

W związku z Dniem Kobiet rozpoczynamy serię konkursów z ciekawymi nagrodami. Dziś do wygrania książki autorstwa białostoczanki, Joanny Kruszewskiej, pt”Małe wojny” (Wydawnictwo Replika).

O książce:

Małe wojny i większe, gwałtowne wybuchy i fajerwerki – tak oto w skrócie wartkim tokiem akcji prowadzi Czytelnika autorka opowieści. Codzienność wcale nie jest tu oczywista, małe nieprawdy się nawarstwiają, a ułudy gromadzą i przesłaniają to, co najważniejsze.
Granica między rodzinną sielanką a koszmarem jest wyjątkowo płynna, niedojrzałość i dorosłość okazują się zaskakująco względne. Ale do głosu dochodzi również niezwykła wartość kobiecości – jej słabości i siły, a przede wszystkim przeróżne odcienie matczynej miłości.

Nic nie jest przesądzone, ale czy prawda faktycznie ma niezaprzeczalną wartość i musi zostać ogłoszona? Wszak „to, co przemilczane, nie znika, to musi gdzieś i kiedyś znaleźć ujście”…

(źródło: materiały wydawnictwa)

 

KONKURS

Wygraj jedną z 2 książek autorstwa  Joanny Kruszewskiej, pt”Małe wojny” (Wydawnictwo Replika).

Aby ją otrzymać napisz nam recenzję książki, którą ostatnio przeczytałaś. Długość recenzji: 100 – 1000 znaków.

Dwie najciekawsze nagrodzimy ww książkami.

 

Odpowiedzi ślijcie na: konkurs@kobiecybialystok.pl (w tytule podaj „Małe wojny”)

Uwaga! Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na publikację imienia i nazwiska w wynikach konkursowych serwisu Kobiecy Białystok oraz profilach społecznościowych serwisu.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności serwisu