Gwiazdy znowu zaśpiewają w Białymstoku. Sprawdź, jak wygrać wejściówkę na koncert kolęd

Kolejny raz w Białymstoku odbędzie się specjalny koncert kolęd, który zostanie wyemitowany w TVP 1 w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia. Kolędy zaśpiewają znani wykonawcy.

Koncert „Kolędy Wielkie w Białymstoku” odbędzie się we wtorek (5 grudnia) o godz. 20.00 w kościele pw. Zmartwychwstania Pańskiego przy ul. Ks. Abp. R. Jałbrzykowskiego (Wysoki Stoczek).

Najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki zaśpiewają m.in.: Anna Wyszkoni z zespołem, Krzysztof Cugowski, Paweł i Łukasz Golec, Natalia Szroeder, Margaret i inni.

Retransmisja koncertu w TVP 1, która będzie miała miejsce w drugi dzień Bożego Narodzenia, to świetna promocja naszego miasta w Polsce i za granicą (koncert pokażą również inne stacje TVP, w tym także te odbierane przez Polaków za granicą). Poprzednie koncerty kolęd z gwiazdami, które odbyły się w Białymstoku, zgromadziły przed telewizorami wielomilionową publiczność.

Organizatorzy obiecują, że wydarzenie będzie niezapomnianym przeżyciem duchowym, muzycznym i wizualnym, ponieważ za realizację telewizyjną, światło i grafikę odpowiadać będą najlepsi polscy twórcy, mający doświadczenie w realizacji największych przedsięwzięć festiwalowo-koncertowych w Polsce.

Pula bezpłatnych zaproszeń na koncert zostanie przekazana mieszkańcom w drodze konkursu.

Konkurs zostanie zorganizowany już w tym tygodniu na profilu Wschodzący Białystok na Facebooku.

W zeszłym roku konkurs zrealizowany był na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy” – osoby, które jako pierwsze nadesłały poprawne odpowiedzi na zdane pytanie, wygrywały wejściówki. Można więc przypuszczać, że w tym roku będzie podobnie. Dlatego warto bacznie obserwować nasz miejski profil. Postaramy się być czujni i dać Wam znać na naszym Facebooku, kiedy tylko konkurs się zacznie!

Informacje i zdjęcia: www.bialystok.pl