Zarabianie poprzez klikanie w reklamy – to realny zarobek!

Dużo młodych ludzi stawia na zarabianie przez Internet. Dlaczego? Otóż, nie musisz nigdzie chodzić, sam ustawiasz sobie godziny pracy, umowa najczęściej jest na czas nieokreślony, siedzisz spokojnie przed komputerem i zarabiasz.

Więc jak zarobić przez Internet?

Jest mnóstwo sposobów na zarabianie przez internet, a tą która cieszy się największym zainteresowaniem wśród osób zaczynających swoją przygodę z e-biznesem jest zarabianie przez klikanie w reklamy. Polega na tym, że rejestrujesz się na danej stronie, wypełniasz potrzebne informacje i po prostu klikasz w reklamy.

Jest wiele firm, które oferują taki typ zarabiania. Niektóre są wypłacalne, a niektóre nie. Zanim zmarnujesz swój czas i zarejestrujesz się na wybranej stronie, poczytaj w Internecie opinie o firmie. Dzięki temu unikniesz niepotrzebnego zdenerwowania. Jeśli masz wątpliwości do danej firmy, warto na forach poświęconych zarobkowi przez Internet poszukać dowodów wypłat – to utwierdzi nas w przekonaniu czy firma jest rzetelna, czy jednak nie.

Ile mogę zarobić na klikaniu w reklamy?

Wszystko zależy od firmy, jej oferty i naszego zaangażowania. Cena waha się od 0,001 $ za kliknięcie do 0,02 $. Jeśli będziemy spędzać przy tym kilka godzin dziennie, możemy zarobić ładną kwotę. Oczywiście, nie jest tak, że będziemy mieć nieskończoną liczbę reklam do klikania. Najczęściej ilość reklam waha się od 5 do 42, a nawet więcej.

Jak widać, to nie jest jeszcze tak wielki zarobek, ponieważ 1 reklama ma dość niską cenę. Ale na szczęście firmy oferują opcję polecania. Oznacza to, że przy zakładaniu konta otrzymujemy unikalny link przypisany do naszego profilu czyli od razu wchodzimy we współpracę w programie partnerskim. Jeśli przez ten link będą rejestrować się osoby, dostajemy najczęściej za to pieniądze i jakiś procent pieniędzy z zarobków tej osoby. Wygląda kusząco, prawda?

Przy dużej liczbie osób poleconych przez nas, nasz zarobek zwielokratnia się. W zależności od firmy może to być prowizja od pierwszego poziomu osób poleconych, ale są też programy, które pozwalają na zarabianie z kilku poziomów i tutaj możliwości zarabiania robią się naprawdę spore.

Jedyne co w tym przypadku trzeba robić to polecać tę formę zarabiania innym osobom.

A jak z wypłatami?

Swój zarobek możesz wypłacić na swoje konto bankowe, PayPal lub wybrać inny procesor płatniczy jaki oferuje dana firma. Oczywiście, nie jest tak, że firma wypłaci każdą sumę, jaką sobie zażyczymy, bo czasami jest to nieopłacalne. Najczęściej progiem jaki trzeba przekroczyć, by zlecić wypłatę to 2$.

Zarabianie w Internecie jest bardzo popularne i ta metoda sprawdza się szczególnie w okresie zimowym, gdzie trudno dostać dorywczą pracę. Zarabianie w internecie dla wielu osób to spełnienie marzeń, uzależnienie od pracodawcy, pracowanie kiedy tylko nam się podoba, nieograniczone możliwości zarabiania. W przypadku pracy na etacie możemy liczyć na jakąś średnią rynkową, natomiast w przypadku e-biznesu tylko efektywność naszej pracy decyduje o wielkości zarobków.

Jeśli chciałbyś zarabiać na klikaniu w reklamy bardzo ważne jest, abyś wybrał dobrą sprawdzoną firmę, która realnie wypłaca pieniądze, a z doświadczenia wiem, że jest wiele które niestety, ale ich nie wypłacają, dlatego zalecam ostrożność przy wyborze firmy.

Sławek, autor artykułu „Zarabianie przez klikanie w reklamy w Traffic Monsoon”.