Bezpłatne zajęcia dla Kobiet w ciąży

Siłownia Colloseum organizuje cykliczne zajęcia dla kobiet w ciąży!. Na 2 lutego zaplanowano bezpłatny trening dla pań, które chciałyby zobaczyć jak prowadzone są zajęcia. Mogą się zgłosić wszystkie chętne Panie, obowiązuje rezerwacja miejsc. Pamiętacie jednak, że jeśli jako przyszłe mamy nie byłyście aktywne od początku ciąży, powinnyście wstrzymać się z treningami do końca pierwszego trymestru.
Jeśli masz pytania lub wątpliwości – napisz do Ćwicz z położną (www.facebook.com/cwiczzpolozna), Patrycja Glińska położna i trenerka kobiet w ciąży doradzi i pomoże wybrać plan treningowy.

Na zajęcia gimnastyczne w Szkole Rodzenia mogą przychodzić ciężarne od 21 tygodnia ciąży wzwyż niezależnie od tego czy ćwiczyły wcześniej czy nie. Są to zajęcia oparte na bardzo prostych ćwiczeniach poprawiających ogólną sprawność organizmu. Duży nacisk kładzie się na naukę oddychania torem przeponowym i to generalnie tyle. Zajęcia są bardziej nastawione na przygotowanie psychiczne do porodu.

Program treningowy „Ćwicz z położną”, jest rozwiązaniem dla tych Pań już od pierwszych tygodni ciąży, które lubią intensywniejsze ćwiczenia, a na czas ciąży z obawy przed 'przedawkowaniem’ aktywności fizycznej przestały. Co nie zmienia faktu, że mogą przyjść wszystkie przyszłe mamy chętne poprawić swoją kondycję i zrobić coś dobrego dla zdrowia swojego i maluszka.

Ciąża sprzyja podejmowaniu zdrowych nawyków, które później zostają na całe życie!
Poza ćwiczeniami pod okiem trenera kobiet w ciąży macie w pakiecie wsparcie i edukację od położnej.

Data: 02.02.2017 r., godz. 18:15

Miejsce: Siłownia Colosseum, Kopernika 5, 15-377 Białystok