Bezpłatna rehabilitacja niepełnosprawnych dzieci z Białegostoku


fot. Ryutaro Tsukata źródło Pexels

Fundacja „Pomóż Im” realizuje projekt w ramach którego można skorzystać z bezpłatnej rehabilitacji dla dzieci. 8 niepełnosprawnych dzieci z Białegostoku do 18 roku życia skorzysta z bezpłatnej rehabilitacji, finansowanej ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Projekt właśnie się rozpoczął i potrwa do końca listopada 2024 roku.

Każdy uczestnik programu będzie miał zapewnione 10 bezpłatnych sesji rehabilitacyjnych oraz dodatkową wizytę kwalifikującą do indywidualnej terapii. Zabiegi te będą realizowane w Familijnym Centrum Medycznym, prowadzonym przez Fundację „Pomóż Im”, mieszczącym się przy ul. Mazowieckiej 33 w Białymstoku.

Dzięki naszym wieloletnim doświadczeniom w pracy z ciężko chorymi dziećmi wiemy, jak ważna i potrzebna jest rehabilitacja. Wielu rodziców dzieci wymagających regularnych ćwiczeń nie ma możliwości skorzystania z prywatnej opieki, stąd też cieszymy się, że będziemy mogli zapewnić im taką bezpłatną rehabilitację – mówi Joanna Czupryńska-Kwiatkowska, wiceprezes Fundacji „Pomóż Im”.

Warunki udziału w projekcie

  • Posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności dziecka.
  • Zamieszkanie na terenie Białegostoku.
  • Wiek dziecka w przedziale 0-18 lat.

Zapisy prowadzone są telefonicznie pod numerem 605 350 680. Zgłoszenia będą przyjmowane do 20 czerwca 2024 roku. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

Dodatkowe informacje

Więcej informacji dziennikarze mogą uzyskać kontaktując się z Joanną Czupryńską-Kwiatkowską pod numerem telefonu 663 350 840.

Fundacja „Pomóż Im” serdecznie zaprasza rodziców do zgłaszania swoich dzieci i skorzystania z tej wyjątkowej okazji na bezpłatną rehabilitację. Dzięki wsparciu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych mamy możliwość zapewnienia profesjonalnej opieki i terapii, które mogą znacząco poprawić jakość życia niepełnosprawnych dzieci i ich rodzin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.