#Bezpłatne zajęcia ruchowe dla rodziców i dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat!

W sobotę 19 listopada od godz. 12:30 do godz. 13:30 w Studiu DanceOffnia odbędą się bezpłatne zajęcia dla rodziców z dziećmi.

Aby skorzystać z bezpłatnych zajęć KONIECZNE jest uprzednie mailowe bądź telefoniczne zapisanie się do piątku do godz. 20:00.

Punktem wyjścia do Tańców Turlańców jest słuchanie, podążanie za sobą, dzieckiem oraz wzajemny kontakt i relacja rodzica z dzieckiem a przede wszystkim radość i zabawa.
Wyścig gąsienic? Ciuchcia? Przeciskanie się przez jamki? A może masaż albo najzwyklejsze i najcieplejsze w świecie przytulańce… Wsłuchujemy się w potrzeby dzieci, zaglądamy w relację z nimi. Odstawiamy na bok „dorosłe” obowiązki i wspólnie z nimi wchodzimy w świat uwolnionej radochy, uważności na siebie i naturalnej bliskości.

Tańce-turlańce to doświadczanie ruchu w zabawie i kontakcie rodzic-dziecko. Zajęcia budują komunikację pozawerbalną, głębszy kontakt dziecka ze sobą i możliwość wspólnej zabawy poprzez dotyk, ruch, taniec, wspólną improwizację, teatr i zabawy plastyczne. Wrócimy do czasów, kiedy „kotłowanie” na dywanie, latające samoloty i inne przytulasy były naturalną formą zabawy. Rodzice będą dawać dzieciom zaufanie i bezpieczeństwo, a dzieci przypomną rodzicom beztroską zabawę, wolną od kontroli, planowania i zadaniowości.

Jeśli chcesz wprowadzić malucha w świat grupowych zabaw, przygotowując go do łatwiejszego startu do przedszkola lub szkoły. Chcesz nauczyć dziecko samodzielności a samemu odkryć radość z zabawy i poznać jej różne odsłony poprzez taniec, ruch, teatr czy plastykę. 

DLA KOGO?
Zajęcia przeznaczone są dla rodziców (opiekunów) i dzieci (w wieku 2,5- 5 lat).
Bawimy się w parach: 1-2 rodziców na 1 dziecko (optymalnie 1 rodzic- 1 dziecko).

TERMIN:
Sobota, 19 listopada godz. 12:30 – zajęcia bezpłatne

Kasia Gilgenast

Kasia Gilgenast jest arteterapeutką, od 15 lat pracującą z dziećmi w różnym wieku. Na przestrzeni tego czasu miała okazję pracować z dziećmi m.in. mającymi trudności w nauce, z zachowaniem oraz dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną i fizyczną.

Jej pasją jest taniec kontakt improwizacja. Doświadczenie zdobywała zarówno na cyklicznych zajęciach, warsztatach w Polsce, jak i na festiwalach Kontakt Improwizacji za granicą, m.in. na Ukrainie, w Finlandii i Mołdawii. Swoimi umiejętnościami i optymizmem dzieli się, prowadząc warsztaty dla dzieci i rodziców m.in. w Warszawie, Białymstoku czy Elblągu. Prowadzi m.in. zajęcia artystyczno-ruchowe w oparciu o metody pracy arteterapeutycznej, a w szczególności choreoterapii, technik zaczerpniętych z kontakt improwizacji, ruchu rozwijającego wg Weroniki Sherborne oraz różnych technik plastycznych i dramowych.
Największą wartością w pracy z dziećmi jest dla niej praca z emocjami oraz naturalną kreatywnością dzieci.

ZAPISY:
Mailowo, telefonicznie, bądź bezpośrednio w SDK DanceOFFnia
E-mail: studio@danceoffnia.pl
Tel. 85 652 51 64

MIEJSCE:
SDK DanceOFFnia
Ul. Zwycięstwa 8/1 lok.10
15-703 Białystok