Białostoccy tancerze nagrodzeni na festiwalu Rytm Ulicy Piła 2017!


Fot. Monika Łaskarzewska

Cztery grupy taneczne z Białegostoku (The Freshest Crew, East Soul Crew, Po Prostu Squad i FaFaRaFa) oraz soliści reprezentujący 4Konekt w ostatni weekend brali udział w festiwalu Rytm Ulicy Piła 2017, jednym z największych tanecznych festiwali w Polsce.

Międzynarodowe jury podczas trzydniowej imprezy wyłoniło najlepszych tancerzy Hip-hop, Street Dance, Popping, House oraz Locking w kategoriach solo, duety, formacje. W tym roku białostoczanie znów zostali nagrodzeni!

1 miejsce w kategorii Formacje Old: grupa FaFaRaFa / instruktor Magdalena Surwi Surwiłło – po raz 5 z rzędu! (12 ekip startujących)
2 miejsce w kategorii Formacje 13-16 lat – Po Prostu Squad / instruktor Magdalena Surwi Surwiłło –po raz 4 z rzędu! (31 ekip startujących)
3 miejsce Hip Hop 1 vs 1 13-16 lat – Mateusz Domański / Po Prostu Squad (startujących 200 solistów)

Dodatkowo ekipa Po Prostu Squad została wybrana jako jedna z dwóch do prestiżowej bitwy o Nagrodę Senatora Mieczysława Augustyna.

Pozostałe formacje East Soul Crew (instruktor Magdalena Surwi Surwiłło) i the Freshest Crew (instruktor Anna Sawicka-Hodun) zakwalifikowały się do półfinałów w kategorii Street Dance Formacje 16+ (63 formacje startujące), a Adrian Matulewicz z Po Prostu Squad zakwalifikował się do Top8 Hip Hop 1 vs 1 13-16 lat.

Serdecznie gratulujemy sukcesów!

Tutaj znajdziecie wywiad z Elą Puczyńską, która tańczy w grupie FaFaRaFa.

Fot. Monika Łaskarzewska